Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki a menstruáció...

Érzett valaki a menstruáció elmaradása környékén terhességre utaló jeleket?

Figyelt kérdés
Vagyis az elmaradás környéki napokban jelentkezett-e valakinél terhességi tünet?Köszi a válaszokat!
2008. márc. 17. 09:28
 1/8 anonim ***** válasza:
már az elmaradt mensi napjén lehet érezni tüneteket. mellfeszülés, sűrű pisi, derékfájdalom stb. de ez perzse egyénenként változó lehet. Mióta késik?
2008. márc. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze. Ez sokunknál előfordul. Sőt ha érzel szúrkáló fájdalmakat valamelyik oldalon, vagy álmosabb vagy, többet jársz pisilni, mellek érzékenyebbek akkor simán lehetsz terhes.

Nálam ez mind volt csak éppen akkor még nem tudtam hogy terhes vagyok. Van aki már akkor érzi mielőtt meg kéne jönnie.

Üdv: 23 hetes kismami

2008. márc. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még csak ma lenne esedékes,derékfájdalom,fáradékonyság van,fájdogál a hasam is úgy,mintha meg akarna jönni.Ezek olyan is-is tünetek szóval bármi lehet.Nem akarom beleélni magam.Köszi csajok.
2008. márc. 17. 10:17
 4/8 anonim ***** válasza:
hőd hogy áll? mérned kellene egyet holnap reggel, ha nem jön meg.
2008. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hőm fent van 37 fölött.A múlt hónapban nagyon kibabrált velem a ciklusom,életemben először kerek 1 hetet késett.Szóval ezért nem élem bele magam.
2008. márc. 17. 12:25
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor neked még tuti nem fog emgjönni, ha ilyen magas a hőd. az előző ciklusiom velem is kibabrált, pont nekem is egy hetet késett, pedig sosem szokott, mert perc pontos 28 napos cikluisiam voltak. de hogy most mi lesz azt nem tudom?
2008. márc. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát figyelj, nem tudom, nekem az utolsó két menstruációm előtti héten rendre terhességi tüneteim voltak, de nem vagyok, és nem is lehetek terhes. de ha a hőd ennyire fent van, akkor bármi előfordulhat, szerintem tesztelj egyet, ha nem jön meg még egy hét múlva sem, akkora már csak kimutatja.
2008. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem már meszi előtt 1 héttel olyan érzésem volt, hogy azt hittem bármeilyk pillanatban meg fog jönni. Fájtak a melleim, hozzá sem merem érni, és egyfolytába fátzam , mindig aludtam volna. Szerencsére nem jött meg és most töltöttem be a 16 hetet.Sok sikert!
2008. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!