Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha rendszertele...

Lehetek terhes ha rendszertelen a mensim? és ha akkor voltam barátommal mikor esedékes lenne?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és hát súlyomnál fogva igen rendszertelen a mensim. Barátommal lassan féléve vagyunk együtt viszont csak megszakítással védekezünk! Tavaly év végén normálisan megjött decemberben és januárba kimaradt de februárban megjött megint itt lenne az ideje vasárnap reggel voltunk együtt minden rendbe ment! viszont este tompán fáj a hasam ill kb pár másodpercre még mintha szúrt is volna. bár lehet h csak bebeszélem magamnak a dolgokat és azért fáj!segítsetek
2008. márc. 16. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szeretnéd a babat? mert most hánykg vagy? nem hiszem hogy a sulyod miatt rendszertelen a menzid.
2008. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudnám h terhes lennék sztem nem jeleit nem látok! amugy egyáltalán nem szeretnék babát! szóba se jöhet

115kg környékén

2008. márc. 16. 22:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha szóba se jöhet a baba, akkot talán jobb lenne valami megbízhatóbb védekezési módot alkalmazni. Az én mensim is totál rendszertelen, nem a súlyom miatt, öröklötten ilyen az egész család, van, hogy több hónapot is kihagy, ennek ellenére elsőre teherbe estem, amint nem védekeztünk.

Ha nem akarsz babát még, azért is fontos lenne hogy biztonaságosabb védekezést alkalmazzatok, mert az abortusz nem hiszem, hogy nagy élmény lenne és hát lehetnek következményei is.

2008. márc. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha csak megszakítással védekeztek, akkor simán becsúszhat a baba. Ha meg nem szeretnél babát, akkor valami jobb módszert kéne kitalálnotok a megszakításnál. Próbáljátok ki inkább a pharmatexet, az nem hormonális fogamzásgátló. Nekem is rendszertelen volt a mensim, volt hogy hónapokra kimaradt, mégis babát várok (Mi akartuk), tehát ez nem akadály!!


33 hetes kismami

2008. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!