Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves hömérösök! Arra lennék...

Kedves hömérösök! Arra lennék kíváncsi, hogy reggelente amikor felébredtek, nektek is iszonyuan kell pisilni?

Figyelt kérdés

Mert en mondjuk még kezdö vagyok 2hete mérem a hömet hüvelyben higanyossal mindig 5:30 es 6:00 között, de annyira kell mindig pisilni hogy csak nehezen bírom ki azt a min.5 percet. Esetleg ez nem befolyasolyhatja a höt? Ti hogy vagytok ezzel?


Lehet hogy ebbböl is a hét kerdése lesz,de komolyan kérdezem,nem azert mert esetleg unatkozok!


2009. máj. 3. 17:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia én még nem hőmérőzök de nekem is ébredés után nagyon kell pisilni de sztem mindenkinek...Azt nem tudom hogy bevojásolja e de mérd a nyelved alatt,ugy hallottam az is pontos.Sztem ugy könnyebb kibirni az 5 percet ha a szádba van nem a hüvelyedbe..:-)
2009. máj. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia én a nyelvem alatt mérem mindig, igaz digitálissal, kicsit többet mutat mint a higanyos de mindig ezzel mérem és igy fel lehet ismerni a pé-t..
2009. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki mondta, hogy digitálissal nyelv alatt mérjem. Szerintem inkább ott mérd, talán 1 perc sem telik el mire csipog, hogy végzett.
2009. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A digitálissal is 5 percig kell mérni,hiába csipo 1 perc múlva.Ez is nagyon fontos!
2009. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, a digitálissal is 5 percig kell mérni, mert az első csipogás után nekem még szokott felmenni 1-2 tizedet.
2009. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző 2 válaszolótól: Most akkor hogy van? Reggel mértem 36,3-at, most 19:43 kor 5 percig mértem és 37,2 lett. Akár lehetek terhes is? Mert 4 napja "megjött", csak cseppek vannak szinte és a melleim nagyon fájnak, nem tudok hason feküdni, meg a bimbók nagyon érzékenyek. Ha a reggelit 5 percig mérem akár 37 közelében is lehetett volna a hőm? Csak pár napja mérem és megköszönném,ha adnátok 1-2 tanácsot! :)
2009. máj. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a reggeli hő számít,a délutáni nem.
2009. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!