Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy teherbe estem?

Lehetséges, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Január 26-án sajnos baleset történt-lecsúszott az óvszer-a menstruációm első napján.72 órás tablettát vettem be.1 hónapra rá rendesen megjött a menstruációm.(13 napja múlt el)Mielött megjött volna (február 24-25-26 nem emléxem biztosan)szeretkeztem a barátommal.Rá február 27-én jött meg a várt időpontban.Mielött megjött volna,csináltam tesztet,és negatív lett.(Utána történt csak az aktus)Ma viszont reggel észrevettem hogy vérzek.Pecsételő vérzés csak,mert a pizsamám volt véres,és egész nap alig jött meg.Nagyon ideges vagyok!!!(Se hányingerem,se szédülés,csak néha émelygésem van,mert alig alszom,mivel Pestre járok tanulni)Muszály lesz holnap tesztet csinálnom,mert nagyon ideges vagyok,hogy 13 napra jött meg!(Ha ez az volt egyáltalán!)Nagyon félek hogy teherbe-estem!Ha valaki tud,kérem segítsen!!Előre is KÖSZÖNÖM!!!
2008. márc. 16. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy tesztet...

De szerintem nem vagy terhes,hanem még a 72 órás áldásos hatása.

2008. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem vagy az!A tabletta hatása!
2008. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy tudom, hogy ezek a tabik felboritják a hormonháztartást. Nyugodj meg és csinálj egy tesztet. Ird meg mi lett az eredménye.
2008. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!