Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Debreceni Nagyerdei 4D...

A Debreceni Nagyerdei 4D Centrumot ajánlották ultrahang vizsgálatra ismerőseim. Milyen tapasztatatokkal bírtok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó tapasztalataim vannak. Kétszer voltam ott, 18 és 30 hetesen. Mindkétszer Törökné Tajti Klára (ha jól emlékszem a nevére) csinálta, ő a Klinikán UH-s, nagyon kedves hölgy és nagyon tapasztalt, ahogy mástól is hallottam. Első alkalommal már megtudtuk a nemét is a babának, bár ez a fiamon is múlt. A kisfiam nagyon bújós volt, de addig piszkálta, amíg nem láttuk a pofiját. 30 hetesen teljesen el volt fordulva és mondta, hogy menjek sétálni, ebédelni, mert így nem sok értelme van és ha mozdul valamerre, akkor megcsinálja a 4D-t, ha nem, akkor hagyjuk. Mástól hallottam olyat, hogy elment 4D-re, de a baba elbújt és semmit nem láttak, de ki kellett fizetni a teljes összeget, nem mondták nekik, hogy várjanak, vagy jöjjenek vissza később, vagy inkább ne folytassák és nem kell fizetni. Szerintem ez nagyon korrekt volt, elvégre 12000 Ft-ot senki nem szeretne feleslegesen kihajítani... A gép is nagyon jó felvételeket csinált. Tehát én is csak ajánlani tudom.
2009. máj. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A legprofibb 4D ultrahang készülékkel vizsgálnak. Én 30 hetesen voltam a Nagyerdei Rendelőben, Klári vizsgált. A rendelő gyönyörű, az ultrahangos nagyon képzett és kedves. A kapott képet összehasonlítottam a barátnőim más rendelőben készült képeivel, hát büszke voltam a sajátomra. Nagyon ajánlom őket!

Hívd a 30/4031763-as számot!

2009. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!