Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy csak azért késik...

Lehet, hogy csak azért késik mert meg vagyok fázva?

Figyelt kérdés
Eddig pontosan jött, vagy elöbb. 1 hete szeretkezés közben kicsit volt vérzés utána meg barnás foltok, de most kellett volna megjönnie, viszont a mell feszülésen kivűl semmi jelét nem mutatja, hogy meg akarna jönni. Viszont kicsit parázok, mert megfáztam és teljesen beteg vagyok, viszont vettem be olyan gyógyszert amit terhesség alatt nem szabadna. Ha esetleg terhes lennék akkor mennyire árthattam(nem sokat vettem be, csak 1 ACC-t és egy strepsilst.)
2011. okt. 17. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is 3 napot késett mert rohadt beteg vagyok. de végül megjött.szerintem késhet betegség miatt.azt nem tudom hogy a gyógyszer miatt lehet-e gond .
2011. okt. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! A nátha nem valószínű, hogy befolyásolja. Sztem tesztelj egyet, az a biztos. Ha esetleg terhes vagy a beszedett gyógyszer(főleg ilyen mennyiségben) még biztos nem ártott a babának, de mielőtt szednél még belőle, tesztelj!!!
2011. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam én is, most nem is merek bevenni semmit, csak olyat amit terhesség alatt is lehet szedni, bár még bármikor megjöhet,de azért fő a biztonság. Még várok 1-2 napot, aztán tesztelek ha nincs vérzésem. Az a baj, hogy ilyenkor parázok, hogy mi bajt okozhattam, de amikor megjön akkor meg vaslahol csalódott vagyok, h. azért mégis jó lett volna.
2011. okt. 17. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ezektől a gyógyszerektől ilyen kis mennyiségben nem lesz baja a kis magzatnak még. Még antibiotikum mellett is szoktak u. ilyen esetekben teljesen egészséges gyerekek születni. Azt mondják ilyenkor a mindent kibír a magzat, vagy semmit sem elv érvényesül. Ha emgmarad, egészséges lesz. Persze, azért tesztelj!
2011. okt. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!