Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Abbagyatam a gyogyszert es...

Abbagyatam a gyogyszert es kesett ket hetet de a teszt negativ lett. Elmentem orvoshoz es azt mondta hogy cisztam van. Lehet igy babam?

Figyelt kérdés
Adott valami gyogyszereket amitol hamarosan meg fog jonni es azt mondta hogy ha harom honap mulva nem leszek terhes akkor ujra szednem kell a fogamzasgatlot. Meg csak 21 eves vagyok es csupan 3 honapom van hogy terhes legyek? Ez orulet! csak ki lehet valahogy kezelni!?
2008. márc. 15. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg és hallgass a dokira!! Ha lesz normális ciklusod és peteérésed is utána már sokkal könnyebb lesz teherbeesni!!Jobb hogy most vették észre a cisztát és nem késöbb mikor már terhes vagy.Szerintem a fogamzásgátló kérdését kérdezd meg egy másik dokitól is!!
2008. márc. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már rögtön másik dokihoz mennék! Nekem a tabi befejezése után 2 hónapig nem jött meg, reménykedtem hátha babás vagyok. De sajna semmit. Norcolutot és Clostilt kellett szednem, ami egészen decemberig (vagyis 2 hónap után) sem hozta rendbe. Elegem lett az összes orvosból, és az elmúlt 1 hónapban minden nap ittam 1-2 csésze cickafarkfű és palástfű teát. Ez annyira rendbe hozta, hogy össz. fél napot késett a következő mensim, és szinte egyáltalán nem görcsöltem. Semmi gyógyszert, dokit nem ajánlok, inkább a gyógynövények. Mindenkinek csak Maria Treben: Egészség Isten patikájából könyvet ajánlom alapos tanulmányozásra! Mit gondol a doki, 3 hónap? Általában azt mondják, ha 1 év rendes ciklus mellett nem jön össze a baba, akkor kellenek a vizsgálatok.
2008. márc. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szeintem nem kell aggódnod.Engem1,5 éve műtöttek cisztára.De az enyém már nagy volt.Két férfi ökölnyi nagyságú,ennek köszönhetően a jobb petefészkem eltávolították.Engem már meg kellett műteni.Ha kicsi azt gyógyszerrel elhajtják.Volt olynom is.Azt hittem sosem lesz babám egy petefészekkel.Jelenleg 22 hetes terhes vagyok és nagyon örülök neki.Azt pedig elárulom,hogy nincs köztünk sok korkülönbség.Ne hanyagold el a cisztád!Járj orvoshoz!Megéri!Sok szerencsét!Üdv

2008. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt cisztám. neked milyen gyogyszert adott cisztára? nekem norcolutot,és ettől elmult a ciszta. mit mondott a doki hogy miért kell szedned fogamzásgátlot 3 honap mulva? ciszta meg azért volt mert nem volt peteérésed. ha van kérdésed nyugottan kérdezhetsz. cisztát lehet kezelni és terhes is lehetsz. a ciszta nem nagy dolog
2008. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat en is bizom benne hogy azert meg osszejon a baba. A furcsa csak az hogy en rendszerenen jartam a dokihoz es megse mondta eddig hogy bajom van, sott az mondta hogy nagyon szep a mehem (jo hogy a petefeszkemet nem volt kepes megvizsgalni). Azt hogy milyen gyogyszert szedek hiaba is irom mert Romaniaban elek es itt mas a gyogyszerek elnevezese. Csak annyit tudok mondani rola hogy progeszterolt tartalmaz. Azt mondta azert kell 3 honap mulva ujra gyogyszert szednem mert ezzel fogja "kezelni" a cisztamat. Szerintem ez csak tuneti kezeles es nem fog tole elmulni. Ez olyan hogy ha faj a fejed vegyel be fajdalomcsillapitot es elmulik, de hogy mitol faj az kit erdekel. Szerintem hanyag az orvosom. A parommal azon gondolkozunk hogy atmegyunk Debrecenbe mert ugy hallottuk hogy ott jok az orvosok. Ne tudjatok meg hogy itt milyenek a korulmenyek. 2 eve majdnem meghalt egy csecsemo a korhazban mert csotany maszott a kis szajaba (ment a tejszagra). Semmikeppen nem maradnek itt szulni. A noveremnek eltortek ket bordajat mert odacsaptak a falhoz amikor toltak be a mutobe.

Nem adom fel, es rendszeresen jarok majd vizsgalatokra es addig valtogatom az orvosokat amig meg nem talalom az IGAZIT.

Koszi mindent! Igazan rendesek vagytok.

2008. márc. 15. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!