Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a pasimma. Kb 1...

Lefeküdtem a pasimma. Kb 1 percig volt bennem gumi nélkül.. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert nagyon félek..utána volt egy kis hányingerem rá az aktus után 2 órával..miért volt ez?
2008. márc. 15. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos előfordulhat, nem az a lényeg, hogy 1 perc vagy teljes aktus. Megtörténhet, még ha nem éppen akkor élvezett is el. Mindig védekezni kell!

De ez a hányinger nem attól van, csak beképzeled magadnak. Hányinger csak sokkal később van a terhesség alatt.

Számold ki, hogy a ciklusod melyik időszakában volt, de sajnos 1 perc alatt is előfordulhat, bár kisebb az esélye.

Azért nem hinném, de lehet.

2008. márc. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
kicsi sz esélye, de lehet h pehed van. nem lehet tudni. számold ki a ciklusod alapján h termékeny időszakban voltál e.de szerintem nem vagy terhes. de legközelebb mindenképp védekezetek
2008. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meg van az esélye, hogy teherbeestél! Miért nem védekeztek????

A hányingered nincs ezzel összefüggésben, hisz csak a terhesség 3-4 hetétől jönnek a rosszullétek (már akinél, van, akinek nincs rosszulléte)! Biztos valami olyat ettél!

Imádkozz, hogy nem estél teherbe és utána a köv. alkalommal tessék védekezni!!!

2008. márc. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor teherbe lehet esni, szóval ez a számolgatásos módszer szerintem időpazarlás! Irány a doki és írass fel egy 72 órás tablettát!
2008. márc. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
hát előfordulhat h teherbe estél!!! védekezzél legközelebb!!!!!!!!sztem menyj el nődokihoz vizsgáltad kimagad
2008. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Lehetsz, de csak ha beléd élvezett
2008. márc. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!