Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tesztelt tegnap vagy ma POZIT?

Zsanett 24 kérdése:

Ki tesztelt tegnap vagy ma POZIT?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én már kedd óta minden nap pozit tesztelek, de kezdek kétségbe esni, mert nem nagyon erősödik a csíkom.
2011. okt. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én 4 nap késés után halványat teszteltem,nekem se erősödik, és nem tudom miért nem.

Egyébként te jól vagy? Van valami tüneted?

2011. okt. 7. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első két tesztem állati halvány volt, nem is hittem el, pedig minden tünetet produkáltam.

Már 5 hetes voltam, amikor lett egy igazi erős pozim!

2011. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jól vagyok, néha szédülés van csak, meg hasszurkák, de én azóta szedem a magneB6-ot is. Mára picit erősödött a csík, mondjuk elsőre is egyértelműen ott volt, csak hát az ember aggódik... :)
2011. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Persze,én is igy vagyok ezzel.Remélem minden rendben lesz.

mikor mész dokihoz?

2011. okt. 7. 17:57
 6/7 anonim ***** válasza:
A kimaradás napján voltam, akkor semmi nem látszott, csütörtökön megyek újra. Veled mi a helyzet?
2011. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ma megyek!:)
2011. okt. 10. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!