Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért volt még tegnap is...

Miért volt még tegnap is tojásfehérjés a nyálkám, mikor már régen elmúlt a peteérésem (22. -én volt)?

Figyelt kérdés
Aznap 36,4 volt a hőm, tegnap 37, ma 36,8. Mi ez az ingadozás?!
2009. ápr. 29. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
minden nap ugyan abban az időben méred a hődet??? esetleg tudnál egy görbét mutatni??
2009. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet felfázás miatt is, kis hüvelyi fertőzés, vagy egyszerűen a hormonjaid. Nálam kiszámíthatatlan a peteérés, mégis majdnem mindig van fehér folyásom. Egy hónapba többször is lehet peteérés, mert az orgazmus is okozhat tüszőrepedést, de a szexuális vágytól is lehet valakinek fehér folyása. A nagyon nyúlós, nyálkás, sűrű fehér folyás valóban peteéréskor szokott jelentkezni.

Javaslom érdeklődj a nőgyógyászodnál, de nem hinném, hogy bármi gond lenne :)

Normálisak a ciklusaid? Ha nem esetleg a fogamzásgátló is okozhat kezdetben fura jelenségeket.

2009. ápr. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem soha semmilyen folyasom nem volt, kiveve a mensi elott ket nappal a vizes folyas. Es megis babas lettem. Jo ha van folyas mert allitolag segiti a spermakat feljutni a helyukre es megfelelo kornyezetet nyuj nekik ovulacio korul de ha nincs az nem jelenti azt, hogy nincsen pe vagy nem lehet teherve esni ne izgulj. En elo pelda vagyok ra.
2009. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
10:25-os vagyok. Jaaj legyszives ne haragydj. Rosszul olvastam a kerdesed. Azt hittem azt kerded, hogy miert nincs meg folyasod. Legyszi ne haragudj elnezest kerek. :(
2009. ápr. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!