Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki! lehet még ebből valami?!

Valaki! lehet még ebből valami?!

Figyelt kérdés

nem akarok butaságot kérdezni csak szeretném ha valaki elmagyarázná!

szóval ha nekem mondjuk hétfőn fáj a hasam a 13-14. napon vagyok tudom hogy ovus fájdalom, és hétfőn tudok a párommal lenni, viszont kedden napközben érzékeltem olyasmi tolyásfehérjés nyákot, akkor megint elkéstünk? vagy nem jókor voltunk együtt?


2011. okt. 5. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem értek ezekhez.Nem is figyeltem ezeket soha.Második hónapban sikerült a baba.Tudod hőmérőzéssel ellenőrizni,hogy mikor van peteérésde lehet kapni tesztet is amivel szintén meg tudod nézni,hogy mikor van pontosan.Szurkolok neked.
2011. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az pont jó lehet, mert a hímivarsejtek átlag 3 napot éldegélnek, tehát várakoznak a bejáratnál. Ha egy-két nappal később volt az ovud, akkor belefér gond nélkül.

(Nálam egyébként a második gyerekem után az ovus fájdalom jellemzően két-három nappal az ovuláció előtt jelentkezett...)

2011. okt. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

vezetek görbét, köszönöm a válaszokat.

ez a mostanim

[link]

2011. okt. 5. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem volt még peteérésed

második

2011. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

ma

2011. okt. 6. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!