Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tortenik a petesejt-les...

Hogyan tortenik a petesejt-leszivas?

Figyelt kérdés
Erzestelenitenek? Fajdalmas?
2011. okt. 4. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kábitásban volt, nem mély altatásban, de aludtam a leszivás alatt. Utána volt egy kicsit kellemetlen. Én görcsöltem mint mensikor. Attol is függ, hogy sok petesejtet szívnak vagy kevesebbet. De abszolult elviselhető.
2011. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Es azt megkerdezhetem, hogy miert kellett lombikozni?

Es mennyibe kerult?

Nalunk a paromnak keves a katonaja, amugy en "rendesen mukodom", csak tudni szeretnem, hogy kb. mennyibe fog kerulni a gyogyszer. 2 het mulva van idopontom meddosegibe es addigra szeretnek minel tobb infoval felkeszulni.

Nagyon nagyon koszonom a valaszaidat.


Sikerult vegul a lombik?

2011. okt. 4. 20:42
 3/3 sumergo ***** válasza:

Félre ne értsd! Alapból jól működő petefészkeimmel rengetegbe került a lombik, mert nem igazán reagáltak jól a szurikra. Egy ciklus 130-250 ezerbe került, és csak a 6. sikerült. Ettől neked még sikerülhet az első is, hiszen az a gyakoribb, akinél nincs egyéb probléma. Valamint lehet, hogy 60 ezer elég lesz a szurikra egy ciklusban. Azért írtam le ezeket, hogy érzékeltessem, nem igazán tudsz előre készülni, mert ez a testedtől függ, és nem befolyásolható. A lényeg, hogy sikerüljön!

Én is aludtam a leszívás alatt, utána enyhe görcseim voltak, de nem vészes, meg pár csepp vér is távozott 1-2 napig. Amit tudsz tenni, hogy leszívás után minél több folyadékot iszol, és fehérjedús étrendet alkalmazol, így hamarabb helyre jönnek a petefészkeid. Sok sikert!


35+2 hkm (lombikos)

2011. okt. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!