Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérés, a hő sem...

Ha nincs peteérés, a hő sem megy fel? Mármint az alaphőhöz képest?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fog felmenni, ha nincs érett pete, ami kilökődjön.
2011. okt. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nos, többször jártam úgy, hogy csodás hőgörbém volt, tüszőt is néztek uh-on, ovu környékén hő leesett, majd szépen felment 37-ig, azt hittem eleinte minden rendben, aztán csak nem jött össze a baba, doki egyre többször nézett uh-on, látott 23mm-es tüszőt, azt mondta egy hét múlva menjek vissza megnézi,hogy megrepedt-e, és bizony nem, tehát a tüszőm megnőtt, viszont a petesejt nem szabadult ki belőle, hanem elsorvadt a tüszővel együtt, így kaptam tüszőrepesztőt következő alkalommal, na akkor végre sikerült és kibújt belőle a petesejt, de a hőgörbém akkor is olyan volt mint előtt, tehát normális.
2011. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!