Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve probálkozunk. Orvosnál...

1 éve probálkozunk. Orvosnál már voltam, megvizsgált hüvelyultrahangal is, és azt mondta minden rendben. De akkor miért nem jött még össze a baba?

Figyelt kérdés
Sokszor a menzim 40. napra jön meg Az orvos aztmondta van peteérésem mert látta. akkor volt is. De mostanában megint nincs. Mit szedhetnék erre? Még ebben az évben nemakarok dokihoz menni.
2008. márc. 13. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.én is kb 1 éve próbálkozunk.és a vizsgálatok nálam is jók.a doki türelemre intett.én nem vagyok már fiatal, ezért nehezebb a teherbeesés.Az orvos nem irt fel gyógyszert a 40 napos vérzéseidre, és a peteérésre,?amugy meg ne aggodj, és ne görcsölj.jön majd az a baba, nyugi, csak próbáld elterelni a gondolataid, és meg lesz az eredmény.kitartást.
2008. márc. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az interneten nagyon sok természetes "gyógymódot" találsz, ami rásegíthet a dologra. Pl a málnalevél tea előrehozhatja a tüszőrepedést, segít a peteérésben, a palástfű tea segít a beágyazódásban. Olvastam még a kínai maca gyökér, ill. a Hormeel s cseppek (homeopátiás szer) jótékony hatásáról. Volt akinél a Closti nevű hormon tabi nem segített a pé-ben, de ezek a cseppek igen. Szóval szerintem érdemes kipróbálni őket!

Sok sikert!

2008. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!