Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van esély hogy mégis babát várok?

Van esély hogy mégis babát várok?

Figyelt kérdés
Megjött a vérzésem, bár nem volt olyan. Nem is görcsöltem úgy ahogyan szoktam, és kevesebb is volt. 10 napja jött meg. Azóta majdnem minden nap mensrtuációs görcsöket érzek, a mellem nagyon eres lett. Naponta szenvedek a gyomorsavtól, és a mellem is érzékeny. Már van egy gyermekem, vele is csak görcsölés volt a tünet, és a menses kimaradása.
2011. szept. 28. 21:37
 1/6 anonim válasza:

Van esély! Én szorítok! Én is reménykedtem,de ma megjött:(



A mellek megduzzadnak és a bőr alatt előtűnnek a kék erek. Ide tartozik a menstruáció elmaradása is. Mire ez bekövetkezik, a terhesség már 4-5 hetes, azaz a pici legalább 2-3 hete beköltözött. Előfordulhat, hogy pár csepp vérzést tapasztalsz a menstruáció idején, de ez normális jelenség.


A barátnőm is így járt.

2011. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot, és sajnálom hogy neked megjött:( És a barátnődnek mennyi vérzése volt?
2011. szept. 28. 22:00
 3/6 anonim válasza:
Azt hiszem normális,de az előtte lévő mensije is késett. Köszi
2011. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2011. szept. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
szerintem, itt a gyakoripont hu szakdisznisztika szerint hatos ikreket is várhatsz akár, ha holnap reggel betelefonálsz az rtl klub pont hu seherezade teleregéynébe. vagy ha veszel egy papucsot. a google a legjobb baratod kedves almodozo elvtarsnő.
2011. szept. 29. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!!


Kedves utolsó!

Nem kell válaszolni, ha nem akarsz, és nem tudsz értelmeset írni!!

2011. szept. 29. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!