Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon puffadt a hasam, mikor...

Nagyon puffadt a hasam, mikor fog lemenni? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Késve, de megjött a menstruációm sajnos. Jópár napja fel vagyok puffadva még a menszi megjövetele előtt is puffadt voltam, de eddig sosem volt ekkora hasam menszikor. Ez mitől lehet?? Nagyon zavar, mert megmozdulni is nehezemre esik emiatt. Minden tünetem babára utal, hiába jött meg. Nagyon sok nőtől hallottam, hogy rendesen menstruált és mégis babás volt. Lehet hogy azért vagyok ennyire puffadt (vagy 1,5hete) mert bébi van a dologban?? Mikor teszteljek ha elmúlt a menszi?? Vagy ne teszteljek?? Más is volt így??
2011. szept. 27. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vágj bele léket hogy kevesebb legyen a nyomás
2011. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ!!
2011. szept. 27. 19:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelhetsz így is, ha van baba a dologban akkor kimutatja, de ha nagyon fáj akkor mindenképpen fordulj orvoshoz.

(ha pozitív lesz majd azért szólj ám :))

2011. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben megírom. Köszönöm.
2011. szept. 27. 20:31
 5/9 anonim ***** válasza:
amúgy mennyit késett?
2011. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
7 napot
2011. szept. 27. 22:46
 7/9 anonim ***** válasza:
mi újság? azóta megjött? teszteltél? :)
2011. szept. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
uccsó,írta a kérdező,hogy sajnos megjött neki,bár késett.
2011. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
BOCSI, igen látom :)
2011. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!