Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az mennyire normális, ha...

Az mennyire normális, ha valakinek, akinek soha nem késett, most majdnem egy hetet késik?

Figyelt kérdés
Soha nem szedtem tabit, nem volt semmi bajom. Mitől lehet ez? Dolgozunk a projekten egy-két hónapja, de nem hinném, hogy már belebetegedtem volna, és attól csúszik...
2008. márc. 12. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy terhes vagy? A mensid sok okból késhet, akár a stressz miatt is.Csinálj egy tesztet, és menj el egy dokihoz, ha még mindíg késik.
2008. márc. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bocs, rossz volt a kérdés. Szóval megjött ennyi idő csúszás után...
2008. márc. 12. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:

De gondolj arra, hogy új hónap új esély!!!

Kitartás!!! És léz és lábtörést!!

2008. márc. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanezt élem át amit te!!Nov. óta próbálkozunk és a 28 napos (órára pontos!!)ciklusomból azóta 38 napos lett!De egyszerre nov.-től, mintha mindenem megváltozott volna.:-((Voltam dokinál azt mondta semmi bajom, próbálkozunk, májusig kaptam időt, utána jönnek a komolyabb vizsgálatok.Ja, és nekem van egy 7 éves lányom, aki az első hónapban "összejött".Sok sikert és kitartást, szorítok, hogy mielőbb teljesüljön a vágyad!!! :-)))
2008. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hálás köszi! Hát ez van, nem is értem, komolyan, mi történik velem mostanában. Remélem, azért tényleg sikerül nemsokára...
2008. márc. 12. 20:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem addig semmi bajom nem volt, míg elnem határoztuk, h elkezdünk dolgozni a baba projekten. Mindig pontosan megjött 8pergre pontosan) Azóta van, h jön, van, hogy nem. :( Most arra jutottunk, hogy nem foglalkozunk a baba kérdéssel. Törődünk kicsitmagunkkal és egymással. Pihenés, kirándulás, tanulás, munka hobby, lakás, esetleg majd eljegyzés. Van mi lekössön. Rájöttem, h nem feltétlenül jó, ha tudatosan tervezi az ember a babát. :( Tegnap azt mondta a doki, h teljesen rendben vagyok, így nem aggódom. ha akar úgy is jön. :)

2008. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!