Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés nélkül closti? Volt...

Vérzés nélkül closti? Volt így más is?

Figyelt kérdés
46. napon vagyok, de nem vagyok terhes. A dokim felírta a clostit, hogy várjak egy hetet és kezdjem szedni. Szeretnénk babát, de nem tudom, mennyire jó az, ha az ötven valahanyadik napon kezdem szedni.
2011. szept. 26. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

én pcio-s vagyok, kb 3-4 havonta volt egy mensim.

nekem először norcolut nevű gyogyszert kellett szednem ami meghozta a vérzésemet és utána a 3ik napon kezdtem a clostit. elsőre összejött a baba. szerintem butaság h egyszer csak el kell kezdeni,hisz megvan h a ciklus hányadik napján kell(ez egyénenként változó,de mindenkinek a ciklus valahányadik napján nem csak ugy)

de nem vagyok orvos, ő elvileg tudja mit csinál,nem birálhatom felül,de nekem mindenesetre furi...

2011. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
pco-s na...i becsuszott:)
2011. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ. Én is úgy szedtem korábban, hogy Norcoluttal meghozták a mensim, amikor magától nem jött és utána kezdtem szedni. Most viszont hiába kértem a dokim, hogy előtte írja fel a norcolutot. :( A betegtájékoztató is írja, hogy el lehet kezdeni akárhanyadik nap is, de nem tudom, hogy mondjuk hogy ágyazódna be a baba a 70 napos méhnyálkahártyába, ha normál esetbe a 20. nap körül tenné....

Kezdte valaki így, nem a ciklus elején, vérzés nélkül szedni?

2011. szept. 27. 08:24
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem van megmaradt norc.-om ha esetleg érdekel akkor szivesen odaadom(elküldöm postán)

csicsi1984@freemail.hu-ra irj ha gondolod.

első válaszoló voltam amugy:) még bontalan a doboz:)

2011. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha eddig a saját hormonjaid nem működtek rendesen, ugyanolyan a nyálkahártyád, mint ciklus elején lenne. A peteérés indítja be igazán a nyálkahártya megváltozását, hogy be tudjon ágyazódni az embrió. Ha neked még el sem indult a folyamat, akkor szerintem nincs gond. Ilyen hosszú ciklusnál pedig valószínűleg nincs peteérés sajnos. :-(

2011. szept. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!