Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 teszt halvány, 3 negatív...

2 teszt halvány, 3 negatív lett! Mi lehet velem?

Figyelt kérdés
sziaztok,3hete késik.elmentem nődokihoz.hasi ultrahangon nem látott semmit,így elküldött vérvételre,nem e méhen kívüli baba van.az is nega lett!de azóta sem jött meg.szerintetek lehet még bébi a dologban?mert szerintem a vérvétel tuti ki mutatta volna:-((pedig nagyon örülnénk már neki!
2008. márc. 12. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
sajna szerintem nem agy kismami:( Nem csinált hüvelyi uh-t? Miért? Ha viszont a labor nega lett, akkor nem vagy az sajna. Nekem is késett 6 napot, de megjött, pedig nekem eddig soha sem késett.
2008. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is azt mondom,hogy már akkor 7 hetesnek kellene lenned,amit már a sima uh.is kimutat.Nem tudom mi lehet veled,de menj el a nődokihoz mert ez így nincs jól.

Nagyon sajnállak:(

Azért írd meg,ha mégis baba lenne csak bátorítás képpen a többi lánynak.:)

2008. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem csinált hüvelyi uh-t,mert nincs neki.kérdeztem most mit csináljak,azt mondta várjak!!!de kérdem én mire?nagyon szomorú vagyok,legalább meg jönne ha már nincs bébi a dologban.mert a válaszaitokból itélve tuti nincs.már tesztet sem merek venni,mert idiótánk érzem magam!ha lesz vmi írok.köszönöm a válaszaitokat.
2008. márc. 12. 16:03
 4/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen írj, és nem vagy idióta. Velem is kibabrált a mostani ciklusom, úgy, hogy én most döntöttem el, hogy nem fogok tesztet venni, és nem is foglalkozom a témával ennyit, mint előtte. Erre az oldalra járok, mert itt sok jó kérdés van, és lehet is tanulni belőlük. Én elmennék egy másik orvoshoz as helyedben.
2008. márc. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is meg fogadtam,hogy több tesztet nem veszek!!amúgy több éve ehhez a dokihoz járok,ráadásul magán rendelésre.azt veszem észre hogy itt már akinek pénzt adsz azért,akinek nem adsz az meg azért nem foglalkozik veled!majd írok mi lett a vég eredmény!
2008. márc. 12. 16:17
 6/10 anonim ***** válasza:
egyetértek. nekem folyamatosan ki akarja hagyni az orvosom (nő) a mellvizsgálatot mikor megyek hozzá. Nem mintha nekem az jó volna, hogy más fogdos, de mivel ez is hozzá tartozik a vizsgálathoz, akkor miért nem végzi el?
2008. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
mert a melled nem olyan fontos neki,mint a pénztárcád!!sajnos!!
2008. márc. 12. 16:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Én azért elmennék a helyedben egy olyan dokihoz, aki csinál hüvelyi uh-t!
2008. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Szeritnem is menj el masik orvoshoz is,tobb szem tobbet lat,es hatha csak a Te orvosod nem latott semmit,mert azt mondjak,h ilyen pici korban meg csak huvelyi uh-val latjak a babot.Igaz irtad,h vervetelen is voltal,es az is negativ lett,hat mindenkeppen keress fel masik orvost is,mert 3 het azert sok ido.

Drukkolok neked nagyon ,h teljesuljon a vagyad,es babo legyen mihamarabb /lehetoleg mar most/a pocakodban.

15 hetes kismama

2008. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kedves 15hetes kismama!köszönöm a hozzászólásod.kellemesen irígy vagyok rád,mert neked már pocak lakód van:-)remélem hamarosan én is át élem ezt a gyönyörú pillanatot!ma vettem mikroszkópot,de nem tudom eldönteni mit látok rajta.hátha belejövök majd!nagyon boldog baba várást kívánok!
2008. márc. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!