Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg igaz, h ha csak...

Tényleg igaz, h ha csak mondjuk 10 kg felesleg van valakin, az is befolyásolhatja a teherbeesést?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,ez is akadály lehet,persze egyéntől függ.Van köztetek valaki,akinek ilyen problémája volt vagy van?
2008. márc. 12. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg a sogornőmőm nem 10kg felesleg van és már szült egy kislányt! A barátnőmön is van pár kiló felesleg neki van már egy kisfia és most várja a következőt! Szerintem nem befolyásolja! Hajrá! Szurkolok!

20 hetes kismama

2008. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
befolyásolhatja a teherbeesést, de egyén függő is, mert ezen a fórumon is van, akinek sikerült teherbeesni kicsi súlyfelesleggel is:)))
2008. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyobb súlyfeleslegről tudok,aki igazán el van hízva,hogy nehezebb annak, de sztem ez sok minden mástól is függ,mert attól hogy valaki elhízott,attól petesejtjei érnek még meg.
2008. márc. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam is van 10 kiló plusz mégis elsőre sikerült a babóca!

Úgyhogy nem!:)

25 hetes kismami

2008. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nagyon aranyosak vagytok!Csak már próbálkozunk néhány hónapja és elméletileg mindkettőnkkel minden rendben van mégsem jön a babóca.Tudom,türelem,csak nem könnyű türelmesnek lenni.
2008. márc. 12. 12:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Jól hallottad, hogy befolyásolja a megfoganást viszont pozitív irányban.azt mondják az eleve "anyás"testalkatú nőknek könnyebb a beágyazódás.Nekem legalábbis ezt mondt a doki, hogy az a 7 kg + most jól jött.Én 172/167 Kg-val estlem teherbe :o) Sajnos már elhagytam a 70-et...

18 hetes kismami

2008. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszem, hogy a súly / többlet vagy minusz / befolyásolná a teherbeesést.én nagyon vékony vagyok 158cm,40 kg.egy hónap alatt össze jött a baba. :)
2008. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!