Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán UH-on kiderül, hogy...

Szerdán UH-on kiderül, hogy petevezeték átjárhatósági műtétet vagy tüszőrepesztő inekciót kell kapnom. Melyiket tanácsoljátok és melyik hozhat biztosabb eredményt?

Figyelt kérdés
Már több mint 1 éve próbálkozunk,de semmi eredmény.1.éve szedem az elevitet,most váltottam femibiom-ra.Ez volt a második clostilbegyt-es hónapom.
2009. ápr. 25. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Tüszőrepesztőt akkor szoktak adni, ha a tüsző valamiért nem reped meg magától. Ha a petevezeték nem átjárható akkor az fizikai akadályt jelent a megtermékenyülésben. Ha a Te hormon eredményeid és párod eredménye is rendben van akkor szokták az átjárhatósági irányában folytatni a vizsgálatokat.
2009. ápr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Azt látni UH-on,hogy milyen állapotban van a méhem és a petevezetékem.(pl:cisztára gondoltam)
2009. ápr. 25. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem látták mindenképp jó megcsináltatni az átjárhatóságot.
2009. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!