Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi esélyem van, ha már...

Mennyi esélyem van, ha már két napja 37,1 a reggeli hőm?

Figyelt kérdés
Két napja mérem a hőm-et hüvelyben 37,1 volt mindkét nap. Elvileg holnap kellene megjönnie. Szerintetek lehetek terhes? Mikor teszteljek? Ha terhes vagyok szerintetek mennyi idős? 28 naposak a ciklusaim!
2008. márc. 12. 07:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja! És már két napja hőhullámaim vannak! Az egyik percben majd megfagyok, a másik percben, meg olyan melegem van, hogy az csak na! :)
2008. márc. 12. 07:52
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha még fent van a hőd az jó, de még holnap lemehet, mivel akkor kellene megjönnie. Ha még akkor is fent marad, akkor nem fog megjönni, de ez nem egyből a baba jele, hanem lehet csak egy szimpla késés. Nekem 6 napot késett, és a 7. megjött, de ezt a hőm is mutatta, mivel egyből leugrott 36,3-ra.
2008. márc. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A hőhullám rajtam is rajtam van és némi kis émelygés. Szorítok hogy baba legyen, írd meg lécci hogy az lett-e Holnap már tesztelhetsz egyet. Elvikeben már mutathat valamit!

Írd meg jó?

2008. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még holnap nem csinálok tesztet, majd talán 7vége felé, ha kibírom addig, és ha addig nem jön meg! Remélem nem jön meg! Szorítsatok nagyon! Annyira szeretném! ANNYIRA! Dolgozom reggel óta, és most olyan fáradtság fogott el, soha nem szokott! A gyomrom reggel olyan volt, mintha égne, és most sem tökéletes! Olyan érzésem van, mintha éhes lennék, de nem tudok kajára gondolni! Ez van! :)
2008. márc. 12. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan csinálhatsz már tesztet. hidd el ha babas vagy tuti kimutassa
2008. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!