Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány a második csík a...

Halvány a második csík a teszten és az UH nem mutat semmit. Aggódnom kellene, vagy csak pici még a baba?

Figyelt kérdés
2008. márc. 11. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jött meg utoljára? 4-5 hetesen a petezsák már szokott látszani.
2008. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
5 hete.Előző babámnál is 1 hetet csúzott a PÉ és nem a mensi szerint számoltak.Most is ez lehet?
2008. márc. 11. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Petezsákot sem látott? Vagy csak babát? Nekem 6 hetes 3 naposan nem látott babát, csak üres petezsákot, valószínűleg szintén később volt PÉ, mint szokott. 7 hetesen már ott volt a baba.
2008. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem talált semmit csak megvastagodott nyálkahártya.De ebból lehet mensi is.De akkor mitől pozitív a teszt?Lehet hogy méhen kívüli terhesség???
2008. márc. 11. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de azért én várnék még 2-3 napot. Nem tudom, mikor kell visszamenned, de én tuti nem várnék 1 hetet. Mert ha méhen kívüli, akkor az nagyon veszélyes lehet, ha nem veszik ki időben! Szerintem ismételtesd meg az uh-ot, és te is csinálj egy tesztet, mert vannak bizonyos élettani terhességek. Ha még mindig pozitív a teszt, szerintem erőszakolj ki még a héten még egy uh-ot!
2008. márc. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2008. márc. 11. 21:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond!!

:o)

2008. márc. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
ezt miért írtátok, hogy később volt a pé? Ez miért fontos ennek a kérdésnek a felvetésekor?
2008. márc. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!