Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Általában hány mm-nél reped...

Általában hány mm-nél reped meg a tüsző? Lécci írjatok!

Figyelt kérdés

Nekem tegnap este 24 x 20 mm volt

ma a 13.cn-en vagyok

[link]

Ez az utolsó természetes hónapom a következő inszemes lesz ha most sem sikerül, lécci írjatok.


2011. szept. 21. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél változó, de szép nagy tüsződ van. valakinek nem nő meg ekkorára és már meg is reped. azt hiszem a 19 mm-sel már teherbe lehet esni.

sok sikert!

2011. szept. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A tüszőmérethez nem értek, a görbékhez valamelyest.

Egyelőre csökkenőben vagy, az együttlétet az első megemelkedett napra kellene időzíteni. Ez azt jelenti, hogy ha olyan értéket mérsz, ami a 6 őt megelőző napok mindegyikénél magasabb, az számít megemelkedettnek. Jelen esetben ha holnap 36,6-nál magasabbat mérsz, akkor akár a reggeli mérés után lehet akciózni, vagy utána napközben, de legkésőbb este, ahogy Nektek belefér. Ha holnap marad ilyen alacsonyan, akkor holnapután már csak 36.5-öt kell meghaladnia, és akkor érvényes ugyanaz, amit leírtam az akciózásról...

2011. szept. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megint a 15.napon lesz ovuláció, mert még nem poz. az ovuteszted. És a tüsző méret is nőhet még egy picit.Mindenesetre ma-holnap-holnapután a legesélyesebb a teherbeesés.

Nekem csütörtöki napon volt 20mm-es tüsző, és csak vasárnap repedt a hő és ovuteszt szerint.

2011. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tegnap mért a dokim 22mm-eset. Azt mondta hogy ma és holnap kell együtt lennünk a párommal. Érzem is mert nagyon fáj a petefészkem, az előbb volt egy kis vérzésem és az ovutesztem is pozitív.
2011. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam érezni semmi ovus fájdalmat és most sem érzek...

Mi ma reggel voltunk együtt de még ma is negatív az ovu tesztem (ott van a két csík de a T még halványabb mint a C)


Legközelebb holnap este tudunk akciózni, az jó lehet?

2011. szept. 21. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!