Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabi után...

Fogamzásgátló tabi után lehetek már terhes?

Figyelt kérdés

Három hete hagytam abba. Mielőtt nem szedtem, normális 28 naposak voltak a ciklusaim, és amúgy alacsony hormontartalmú gyógyszert szedtem. Nem volt gond vele.

Szedem már azóta az Elevitet is.!

köszi a válaszokat.


2008. márc. 11. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most már 3 orvos nyilatkozatát is olvastam a neten, akik szerint igen, mert 2 nap alatt távozik a szervezetedből a gyógyszer!
2008. márc. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

első gyógyszermentes hónap után lettem terhes :)

sok sikert

2008. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez így van. pár nap alatt kiürül a gyógyszer. Amikor azt mondják, hogy várni kell 3 hónapot, azt nem a gyógyszerkiürülés miatt mondják, hanem hogy a menstruációs ciklus helyreálljon!! Nálam is így volt. Én 6 hónapig szedtem csak, de utána 3 hónapig nem volt normális a havim. Majd a negyedik igen és a következő hónapban terhes is lettem. én is szedtem és szedem is az elevitet.

minden jót: egy 29 hetes kismama

2008. márc. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!