Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jártál már Bödecs Péternél...

Jártál már Bödecs Péternél Győrben?

Figyelt kérdés
Vélemények, ár?
2011. szept. 19. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én úgy hallottam, jó orvos, de sajnos már nem győrben, hanem csornán vagy móváron praktizál.
2011. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a honlapja szerint győrben is rendel
2011. szept. 19. 19:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, igen én rendszeresen jártam hozzá amíg terhes nem lettem, nagyon jó orvos, mindent részletesen elmagyaráz, minden féle kivizsgálásra elküldött engem is , nem is kellett kérnem, hormonvérvétel, endro, inzulinr.vizsgálat stb, tüszőérést is nézett bármikor amikor akartam, az első vizsgálat 8000 ft volt, aztán már csak hatot kért, de amint terhes lettem egyből felment a tarifája vissza nyolcra, de otthagytam, mert ő nála csak csornán lehet szülni, de én Győrben akarok, de jó szívvel ajánlom, mert nagyon jó orvos, és keresi az okokat, a férjemet is elküldte spermavizsgálatra, bakterológiára mindenhová, ezeket más doki nem tette meg. És igen, rendel Győrben a Bem téren, be kell jelentkezni, csütörtöki napokon rendel általában fél kettőtől van ott , késő estig, volt olyan, hogy este nyolcra kaptam csak időpontot, az is igaz akkor csak előző nap telóztam neki.Ha van időpontod akkor is érkezési sorrendbe hív be, tehát érdemes időben ott lenni.
2011. szept. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bocsi nem csütörtökönként hanem keddenként rendel.
2011. szept. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én végig hozzá jártam. A kisfiam májusban született. Annak idején, 10 éve a lányom nála született. A Bem téren rendel, keddenként. 8000 Ft/alkalom. Szülni nem lehet nála Győrben, mert a csornai kórházban dolgozik, legfeljebb lemenni hozzá Csornára. Ennek ellenére mégis hozzá jártam végig. A következőnél is tuti, mert nagyon megbízható.
2011. szept. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

ha nem rendel a győri kórházba, akkor elküldhet TB támogatott kivizsgálásokra vagy vérvételekre?

2011. szept. 19. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tb-s vizsgálatokra küld, engem is úgy küldött.
2011. szept. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!