Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességi teszten hol,...

A terhességi teszten hol, vagy miből tudom meg, hogy mennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy terhességi tesztet, és tudom, hogy az számít hogy mennyire érzékeny! Mit kell néznem, ha veszek egyet? Segítsetek! :) Köszönöm
2008. márc. 11. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg a patikában, hogy olyan tesztet akarsz venni ami nagyon érzékeny. Ezek általában a 3 naposak, azaz a beágyazódás után már három nappal kimutatja a terhességet. De általában nagyon segítőkészek a patikusok, legalábbis felénk.
2008. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tájékozatóban van beírva a legtöbb esetben.

A DM-be vagy Rossmannba ha veszek, meg szoktam nézni, ha egy újjal találkozom.

10-es teszt amúgy a Qupido (általában lehet rendelni a gyógyszertárakban), Acon (mindegyiket nehéz beszerezni, az Acont a www.vitani.hu oldal alatt szereplő boltaban lehet veni Pesten)

20-as gravi Hcg, Gabriel, Easy Perganent


Ezek jutottak most eszembe.

2008. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket! Egyet MINDENKÉPPEN veszek! Majd kiderül, hogy milyet! Még egyszer köszönöm! Szorítsatok! :)
2008. márc. 11. 16:10
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek érzékenysége attól függ milyen mennyiségü HCG-re reagálnak a vizeletben.Minnél kevesebbre,annál érzékenyebb a teszt.Nagyon ajánlom Neked a CLEARBLUE-t(1500-2000Ft).Az egyik ,hanem a legjobb teszt!!
2008. márc. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!