Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött ma a nem várt havim,...

Megjött ma a nem várt havim, sajnos, de csak nagyon kevés. Van valaki, akinek a terhesség elején még megjött?

Figyelt kérdés

Van valaki,akinek a terhesség elején még megjött a vérzése,de nem úgy mint máskor,és kiderült,hogy terhes?Még reménykedem,mert már 1,5 hete voltak alhasi szúrkálásaim,puffadás.Hányinger,mellfeszülés nem volt.

1 hetet késett a vérzésem,múlt héten 2 nap késés után csin.tesztet,neg.volt.Gondoltam még várok 1 hetet,csin,másikat.De úgy látom nem volt rá szükség.

Várom a válaszokat,majd csak este 10 után jövök a melóból.


2008. márc. 11. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sztem még ne add fel,sokaknál előfordul,hogy az első hónapban még menstruálnak,igaz nem úgy mint rendesen tehát vagy kevesebb,vagy csak barnás,szval várj egy kicsit,és szorítok neked!

20 hetes kismama

2008. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elmondom neked hogy én "végig" menstruáltam az egész terhességemet az első gyermekemmel..a másodiknál már nem!Lehetsz még terhes,nekem sem normálisan volt hanem csak éppne hogycsak és pár napig!28 hetes kismama
2008. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem személyes, hanem egy ismerősömnek a negyedik hónapig megvolt.
2008. márc. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem személyes: a kolléganőm anyukája mind a 2 gyerekkel végig menstruálta a terhességet
2008. márc. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen eset van,sokan ezért is veszik olyan késön észre,hogy terhesek.Ha 1 hetet késett,és csak nagyon kevés még minden esélyed megvan. Ha elmúlt csinálj egy új tesztet,minnél érzékenyebbet,de eredménytöl függetlenül menj el dokihoz,mert semmi sem biztos. A barátnömnek 6 hetesen is - volt a tesztje:o)
2008. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Az elso terhessegemnel nekem is megjott,de kevesebb is volt,es rovidebb ideig volt meg.

Tenyleg ne aggodj,ha nem olyan mint a megszokott /sokkal kevesebb/akkor meg lehetsz babas,En nagyon szoritok,es szeritnem itt mindenki szorit neked!!!

15 hetes kismama

2008. márc. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, A szitum hasonlo. Csak nekem mar 6 nap telt el. 2 napot kesett, 2 napot pecsetelo verzesem volt.Most meg ket nap verzes nelkul. A tesztjeim (3db.) -. Ma reggel viszont halvany 2 csikos lettem!

Van remeny! :)

2008. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Az utolsó hozzászolónak gratulálok!És mindenkinek aki már babát vár!Természetesen szorítok azoknak akik most tervezik!Köszönöm mindenkinek a bíztatást,és a hozzászólást.

Nemrég értem haza a melóból.Előre is bocsi amit most írok,de másképp nem tudom leírni:szóval,délben felhelyeztem a tampont,most kivettem,és a tampon végén pár cseppnyi vér volt.Akárhogy is számolom ez 10 óra volt.Remélem jó jel!!!!!

2008. márc. 11. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!