Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulacios teszten a teszt...

Az ovulacios teszten a teszt vonal hirtelen erosodik egyik naprol a masikra vagy fokozatosan kell erosodnie ahogy kozeleg az ovulacios idoszak?

Figyelt kérdés
Tegnap csinaltam ovu tesztet este 19:00 orakor, elotte nem ittam sok folyadekot es nem mentem wc-re 3 oran keresztul. Szinte alig latszott/latszik a vonal. Ma ugyancsak 19:00-kor csinaltam egy ovulacios tesztet es majdnem olyan eross a vonal mint a control vonal. Tudom, hogy nincs meg ovulaciom mert nem erosebb a teszt csik csak azon dobbentem meg, hogy egyik nap alig latszik masik nap meg nagyon eross. En azt hittem fokozatosan fog erossodni ahogy kozeledik az ovulacio. Vagy en tudom rosszul?
2009. ápr. 23. 22:53
 1/2 Grófházy ***** válasza:
100%

az első nap az negatív.Általában 2 napig +,és a utolsó + tesztre 24-36 órán belül következik be az ovuláció.

Egyébként nekem is így volt.Hétfő alig volt csík,kedden meg ahogy pisi érte rögtön mélylila lett.

2009. ápr. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszodat. Kivancsi vagyok mit mutata majd ma este a teszt. :) Olyan jo lenne ha mar vegre osszejonne a baba, nagyon varjuk.

Megegyszer koszi, hogy irtal.

2009. ápr. 24. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!