Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mai napra (09.17) ki nem...

Mai napra (09.17) ki nem varja meg rajtam kivul? :-)

Figyelt kérdés
Nalam se hasfajas, se egyeb mas megszokott mensis tunet. Ti, hogy vagytok?
2011. szept. 17. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ma kéne megjönnie vagy is nem kéne:)Nekem fáj a mellem,de menstruáció előtt mindig szokott.Szóval nem tudom.Csináltam tesztet tegnap de negatív lett sajnos:(De szorítok,h ne jöjjön meg neked,meg persze nekem se!:)
2011. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
en holnapra nem varom!!!a tegnap egy kicsit idegesebb voltam ,de mara elmult!maskulomben semmi tunetem!ti mikor teszteltek?en majd csak hetfon ha nem jon meg!!drukkolok nektek
2011. szept. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is me kéne vagy nem kéne megjönnie...Én még nem vettem tesztet...van egy 10hónapos kislányunk és nagyon szeretnénk egy kisfiút neki..:) Remélem sikerül nektek is és nekünk is!!! :)
2011. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hajra mindenkinek!!! Ha valaki tesztelt, irjon es az is akinek megjott piri,legy szi. En lehet, hogy holnap ellovok egy 10es erzekenysegut ha ma nem jon meg mert baratnom nem hagy beken. Megirom majd mi lett, azt is ha negativ. Akinel BARMILYEN tortenes van, jelezzen, drukkolok mindenkinek.
2011. szept. 17. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én holnapra nem várom, első clostys hónapom volt. 3domináns tüszőm volt, remélem most sikerülni fog :)

Semmi tünetem nincs kivéve azt hogy lassan 1hete mindjárt megjön érzésem van. Szorítok Nektek!

2011. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 19-20ra nem várom!Megy a drukk Nektek!
2011. szept. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is mára nem várom (szept 18). Szorítok mindenkinek.Semmi tünet amúgy nekem sem:(
2011. szept. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!! Engem meg elkerul piri de nagyon olyan erzesem van, hogy ma meg fog latogatni. Porcikam sem kivanja...

Mindenki masnak drukkolok!!

Kinel mi ujsag?

2011. szept. 18. 09:39
 9/13 A kérdező kommentje:

En megcsinaltam a tesztet es negativ.:-((( Nagyon szomoru vagyok...es mar evek ota probalkozunk. Sosem kesett meg mensi ezert felvillanyozodtam, most pedig kiborultam.

Remelem Ti szerencsesebbek vagytok!!!

Drukk Mindenkinek!!

2011. szept. 18. 12:18
 10/13 anonim ***** válasza:

en holnapra nem varom!!!a tegnap egy kicsit idegesebb voltam ,de mara elmult!maskulomben semmi tunetem!ti mikor teszteltek?en majd csak hetfon ha nem jon meg!!drukkolok nektek


Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 11:35


ez vagyok en!!SIKERULT!!!!!Van egy nagyon halvany pozitivam!!!!

2011. szept. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!