Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, ha hőhullámaim...

Terhes lehetek, ha hőhullámaim vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom mikor nem kellene megjönnie, db maximum 5 napom van még.

Tegnap este rossz letta közérzetem, megmértem a testhőm 37,0 utána 5 percre rá 36,3, a gyomrom a torkomban.

Ma reggel is kezdem ezt érezni éppen most amikor írok.

Egyéb dolgok: a mellfájás, mensis érzés a hasban, szurkálás.

A kérdés az hogy a hőhullám lehet a terhesség jele amúgy?

Igen rossza közérzetem. Lehet beteg leszek, de akkor mért múlik el egyik pillanatról a másikra?!


2008. márc. 11. 08:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A tesztem negatív volt. Jöhetnek előbb a tünetek mint a pozitív teszt?
2008. márc. 11. 08:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

CSinalj tesztet.

Nalam is ez volt a szitu es eltort a mecses....mikor megjott.(csak en nem mertem tesztet csinalni,mert en annyira biztam abban h az vagyok).

Lehet terhes vagy,a mell feszules az mar 1 jo jel,de ha a hasad is szurkal.....Nem akarlak elkeseriteni...sztm az nem jo jel.

Szerintem varj meg 3-4 napot es eldol,de en a hejedben csinalnek 1 par tesztet.

2008. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
azt nem tudom, hogy jöhetnek-e előbb, mert nem voltam még kismami, de azt tudom, hogy a hő a ciklus második felében magasan marad mindaddig, amíg meg nem jön. Csak reggel mérj hőt, mert az a mérvadó. Testüregben, azonos időben. Ha fent marad a hőd és a mensid is késik, akkor kezdhetsz reménykedni.
2008. márc. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy őszinte legyek nem a baba miatt néztem hőt, hanem hogy lázas vagyok-e. A fura az volt hogy hamar leesett és szinte éreztem hogy kihűltem. Utána 20 percre rá tök jól voltam.
2008. márc. 11. 09:06
 5/11 A kérdező kommentje:
Reggelente persze nézek hőt, tudom az számít, de most még az sem, ha nem jön meg majd akkor számít.
2008. márc. 11. 09:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

szia


Lehetsz terhes. A tüneteid legalábbis arra is utalhatnak.

Az én hőhullámaim, abban nyilvánultak meg hogy egyik pillanatban fáztam, a másikban meg ömlött rólam a víz.

A szúrkálás utalhat a méh tartó/feszítő szalag nyúlkására, ahogy nő a méhed az is nyúlik és az szúr de rendesen.

Ha az elmaradt mensi előtt tesztelsz, lehet negatívm, mert még nem elég magas a Hcg szinted, ahhoz, hogy kimutassa a teszt. Akkor csinálj tesztet, ha már elmaradt a mensid.


Sok sikert.

Én szorítok, ha szeretnél babát.

2008. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is az volt hogy felhevültem egyszer, aztán lefeküdtem és a takaró alatt elkezdtem fázni.

Tényleg furcsa, lehet tényleg csak betegedni kezdek. A gyomrom is kivan, nincs kedvem enni, fenn van a torkomban. Csak vizet bírok inni.

Remélem baba és nem valami vírust kaptam el!

2008. márc. 11. 09:20
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

a szúrkálást is lehet a terhesség velejárója, és normális dolog.nekem hőhullámaim voltak, szédülős, mint aki el akar ájúlni érzés párszor.amikor jöttek a tünetek csináltam egy tesztet ami neg. lett, de a tünetek csak nem múltak, egy hét múlva már poz. volt a tesztem.

sok sikert

2008. márc. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy velem is ez van ;-)
2008. márc. 12. 11:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Ilyen tüneteim nekem is vannak, de én 17 éves vagyok és szűz!! Akkor velem mi van?? Nekem is szokott szúrni, hőhullámok, hányinger! Ja, de nagyon szorongós típus is vagyok! Szerintetek? Egyébként ha 1 bulin vki rámélvez a nadrágomra ugye az nem juthat be??? :S
2008. márc. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!