Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem jön még a kistesó?

Ugye nem jön még a kistesó?

Figyelt kérdés

Kicsit aggódok,mert már 39.napja nem jött meg.Igaz ugyan,hogy csak fél évvel a szülés után jött meg először,de azóta nem.Már nem szoptatok.

Ilyenkor normális esetleg,hogy össze-vissza jön?Vagy ilyen soká?Nem akarok még kistesót!!!


2011. szept. 15. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy-vagy. Valaki mensi nélkül, szoptatás alatt is teherbe esik. Valaki évek múlva sem tud. Szerintem csinálj egy tesztet, és nem kell tovább bizonytalanságban lenned.
2011. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már a teszt gondolatától is beparázok:)
2011. szept. 15. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok, pedig a szülés óta ma jött meg 3x percre pontosan, de olyan kis pukkanásokat érzek a méhem környékén, mintha mozogna benn valami. Én sem merek tesztelni. :D
2011. szept. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mikor szültél?
2011. szept. 15. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:
lassan 6 hónapja.
2011. szept. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!