Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent, ha az ovulációs...

Mit jelent, ha az ovulációs teszt reggel páfrányt (fogamzóképességet mutat), este pedig már "köröket" vagyis nem fogamzóképes állapotot? Teherbe eséshez nem kellene több napig folyamatosan "páfrányt" látni?

Figyelt kérdés
Ez így normális egy napon belül? Ez esetben mikor lehet nagy eséllyel teherbe esni? Előtte nap nem csináltam tesztet, 2 nappal előtte szintén csak körök voltak. Vagyis "páfrány" csak alig több mint fél napig volt. :(
2008. márc. 10. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Szerintem vegyél Lh tesztet, igaz drágább, de megbízhatóbb is! Nekem pl az Lh teszt pozitív volt, a hőm felment, viszont a mikroszkópon akkor sem láttam páfrányt! És a dokim is azt mondta, hogy ő nem becsüli semmire!

Szóval szerintam az Lh teszt biztosabb (99%).

Sok sikert!

2008. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!