Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvetéltem fogamzásgátló mellett?

Elvetéltem fogamzásgátló mellett?

Figyelt kérdés

Több mint, 1 éve szedem a fogamzásgátlót (alacsony hor.tar.).

Tudni kell nem szedtem más gyógyszert, nem volt hasmenésem, se hányás.

- Mindig 5 napos a vérzés péntektől kedd-ig (kedden csak pecsételek).

- Most is szokásosan lement az 5 nap rendes vérzés. Hétfőn elkezdtem szedni kedden csak pecsételtem. Reggel semmi nem volt. Gondoltam elmúlt.


Kb. 2 órával ezelőtt olyan alhasi görcs nyílalt belém... nagyon fájt és újra elkezdtem ERŐTELJESEN vérezni. :\\

Elmentem fürdeni és 1 mini o.b. tele lett 1 óra alatt.

Majd amikor kimostam magam odalent egy kb. 1 cm csomó jött ki. Megvizsgáltam közelebbről tömény, szétszedhető, dolog volt. Pontosan nem tudom leírni. Szerintetek mi lehet?


2009. ápr. 22. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már, hogy darabos volt és olyan fura. De akkor még nem szedtem gyógyszert és nemi életet sem éltem.
2009. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Holnap reggel hívd fel a nőgyógyászod vagy még jobb lenne ha bemennél hozzá vizsgálatra.

Ha tényleg az van amit te leírtál minnél elöbb meg kell h vizsgáljon az orvos.

2009. ápr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de most meg minden rendbe van nem értem....

Egyáltalán nem vérzem :\

2009. ápr. 22. 20:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
előfordul, hogy a nyálkahártya ilyen darabokban jön le, ez természetes elvileg, de nem árt ha megnéz 1 doki
2009. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Ha rendszeresen szeded a fogitabit , elméletileg 98%.os a biztonság.Egyébként nekem is volt ilyen , hogy tabletta mellett erősen görcsöltem és darabos is volt.Ráadásul nem is voltam együtt pasival:) ez attól függ, hogy a szervezeted épp hogy működik. Nem vagyok doki, de létezik olyan , hogy két petesejt együtt érik meg , ezek erősebb vérzést , görcsölést okoznak!

Ha visszatérne a görcsölés , a csomózgatás és folyamatosan erősödne , akkor írány a doki! De sztem semmi nagy problem nincs.

2009. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
szija! asszem velem is ez volt, nekem mikor először jött meg tabitól. előtte sohanemgörcsöltem de akkor úgy begörcösltem hogy aszittem belehalok..lementem fürödni (buta md tampon nélkül) és mikor felálltam egy tenyérnagyságú fehéres véres akármi volt... töb bnömtől is kérdeztem meg netes dokiktól elvileg nyálkahártya...
2009. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a kommentárt!

Csak úgy megijedtem hozzá vagyok nagyon szokva a 5 napos dologhoz. De ma már semmi csak barna folyás. :) felhívtam az orvost azt mondta... "együtt jár a vérzéssel hogy, néha több! Akkor aggódjak ha 5 nap helyett csak 2-3 nap van és akkor is kevés!

2009. ápr. 23. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!