Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan, hogy rendesen...

Lehet olyan, hogy rendesen mensi időben megjön, rendesen vér (talan kevesebb mint szokott) és megis terhes valaki? Lehet egyáltalán? Valakivel történ ez már? Ha igen, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendesen megjött 2 hónapig, de kevesebb volt és csak 3-4 napig tartott. A doki sem tudja, miért lehetséges, de azt mondta, hogy az ilyen megesik. Talán azért, mert a szervezet emlékszik..
2009. ápr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És rendes időben is? Rendesen vér??
2009. ápr. 22. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is időben megjött, kevesebb, mint szokott és inkább barnásabb volt! Pár nappal később pedig + terhességi tesztem volt! Az orvosom azt mondta, hogy ezt hívják emlékeztető vérzésnek!
2009. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én most pont ebben a dilemmában vagyok!Hétfőn megjött viszont nem is vér csak erős barna de nem az a pecsételő!Darabokat nem találtam benne talán egy egész picit de az is mákszemnyi viszont mostmár hat napja sűrűn van hányingerem és sokat szédülök!Ma a harmadik nap már szinte semmi nem folyik!A mellbimbóim körül pici piros pontok vannak bár nem érzékenyek!Néha vannak szagok amiket feltűnően erősen érzek és hülyeségnek hangzik de sokszor hal szagát érzem annak is aminek köze sincs a halhoz!Nem tudom mire gondoljak!Jövő hét hétfőre jelentkeztem be dokihoz átjárhatósági vizsgálatra és még mindíg reménykedem,hogy talán megúszom!
2009. ápr. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez vicces..mert én is jövő héten megyek átjárhatósági vizsgálatra:). Nekem is csak két napig volt meg, de rendesen vér, viszont elég kevés. Hányingerem van, a mellem feszül..nem tudom mire gondoljak.
2009. ápr. 22. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Te is reménykedsz,hogy mégsem kell kínoztatni magad?Szedsz valami gyógyszert vagy peteérés serkentőt?Én bromot+clostit és 13.napon kaptam choragon szurit!Arra is gondoltam már,hogy a rosszullétek attól vannak de miért egy hónap után?
2009. ápr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én semmit nem szedek, nalam minden okes a ciklusommal és volt, hogy teherbe is estem, de sajnos elvesztettem őket. Most végére járok az egésznek és valami miatt a doki ezt a vizsgálatot is kéri..nem értem miért. De igen, én is mindig reménykedem :). És ez most tényleg nagyon furcsa dolog. Nem csinálsz tesztet??? Régota rajta vagy a baba projecten már?
2009. ápr. 22. 22:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Két éve próbálkozunk és most kell végig zongoráznunk a vizsgálatokat!A prolaktinom volt magasabb a kelleténél amúgy a ciklusom azt hiszem rendben van nekem is csak az orvos biztosra akar menni!Ha lesznek még kételyre okot adó dolgok csinálok tesztet mielőtt megyek dokihoz de úgyis uh-val kezdi abból meg kiderül ha van valami!Kicsit tartoka vizsgálattól mert hallottam jót és rosszat is!!!Sok sikert!Remélem segíteni fog és te is meg tudod tartani a babát ha jön bár arra szerintem gyógyszer kellene nem átjárhatósági vizsgálat!
2009. ápr. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam ultrahangon a HSG-hez és nincs baba!! De..a ciklusom 7. napjan van egy hatalmas érett tüszőm a jobb oldalon, ami még nagyon nagyon korai és valószínű az okozza ezeket a tüneteket. Kaphattam valami extra hormon adagot, ami összezavarta ott a dolgokat. Nálam ennyi..hétfön vissza kell mennem, hogy van e változás. Nálam ennyi :)!!
2009. ápr. 24. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!