Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy napja késik, minden...

Egy napja késik, minden tesztem negatív, lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
Általában pontosak a ciklusaim!Második babát szeretnénk,a fiamnál már az elmaradt menses napján pozitívat teszteltem!Egyáltalán nem görcsölök,csak a derekam környékén fáj,és nőttek a melleim.De még szoptatok,ez lehet,hogy befolyásolja a tesztet?
2011. szept. 12. 15:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Szia utsó!:-)Sajnos ma én is negatívat teszteltem.Semmi jele annak,hogy meg akarna jönni.Hétvége fele tesztelek majd legközelebb,ha nem jön meg.Szurkolok Neked is.Remélem jó hétvégénk lesz.:-)
2011. szept. 13. 10:21
 12/14 A kérdező kommentje:
Sajna ma délután 5-kor megjött!:-((((Egy picit fájt a hasam előtte.Hát ennyi.Nagyon szomorú vagyok,de majd átmegy rajtam.Te kedves utcsó,majd légyszi írj a fejleményekről.Drukkolok neked.:-)
2011. szept. 13. 17:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:((Mindenképp megírom majd mi lesz,de valószínű nekem is megfog jönni.Ne bánkódj a következő hónap biztos sikerül:)Addig is gyurjatok rá apával:)Egyébként mióta próbálkoztok?Nekünk ez a 7.hónap.Az első babánk is a 7.hónapban sikerült.Olyan jó lenne....
2011. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nekünk ez a 2.hónap,de a fiam is a 2.hónapban fogant,ezért is reméltük,hátha megint ilyen szerencsénk lesz.Bár lehet,hogy a szoptatás is befolyásolja, és ezért nem jött még a baba.Remélem nektek összejön.Megy a drukk.:-)
2011. szept. 13. 21:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!