Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálat maradt még,...

Milyen vizsgálat maradt még, amit érdemes lenne elvégeztetnünk?

Figyelt kérdés
2 és fél éve várunk a babára, hiába. Volt két inszemináció is, egyik sem sikerült. Túl vagyunk a spermavizsgálaton, petevezeték átjárhatóságin, hormon vizsgálatokon, pajzsmirigy működési vizsgálaton. Nem találják az okot, hogy miért nem sikerül.
2011. szept. 10. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjétek el Gyuri bácsi babaváró kúráját. sokakanak ez segített. Nem tudom mennyibe kerül a csomag, de az internetről meg lehet rendelni. Teljesen természetes gyógynövényeken alapul. Én is ezt akarom bevetni, de nem Mo-on élek, így várnom kell míg hozzájutok.
2011. szept. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lombik? Nekem is volt több inszemináció, aztán lombikkal sikerült. De azt az orvosodnak kellene tudnia, mi lehet még az oka.
2011. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Gyuri bácsi babaváró teáját már nézegettem a neten, szerintem kipróbáljuk.


A lombikon már mi is gondolkodtunk, csak előtte szeretnénk elvégeztetni minden olyan vizsgálatot, ami esetleg befolyásolná a lombik sikerességét.

2011. szept. 12. 07:47
 4/6 Manka68 ***** válasza:
100%
Talán még az inzulin rezisztencia vizsgálatot lenne érdemes, ha eddig nem volt. Megkérdezhetem, hogy mennyi volt a TSH-d? Csak mert sok doki ugyan kéri a vizsgálatot, de az eredmény kiértékelése sajnos nem mindig jó, amikor nem endokrinológus, hanem a nőgyógyász teszi ezt.
2011. szept. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Inzulin rezisztencia vizsgálat még nem volt. Azt kérhetem a háziorvostól?

A TSH 3,1 volt, amire a doki azt mondta, hogy jó. De az endokrinológus gyógyszert írt fel, mivel az optimális TSH 1-2 között jó a babához.

2011. szept. 13. 07:57
 6/6 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

a 3,1-es TSH tényleg magas. Gyógyszerrel mennyi lett? azóta nem is nézték? Vagy az már jó lett neked?

Éppen tegnap olvastam itt, hogy valakinek a háziorvos adott beutalót terheléses cukor és inzulin vérvételre. Ezen én nagyon elcsodálkoztam, mert eddig szinte mindenhol azt mondták, hogy csak endokrinológus kérheti. Sima cukorterhelést kérhet házidoki is, de az nem elég. de ha már van endokrinológusod, gondolom, időnként ránéz a pajzsmirigyedre, említsd meg neki, hogy ez a vizsgálat még nem volt meg neked, és szeretnéd megcsináltatni. Ha vonakodik, akkor mondd meg neki, hogy még mindig nem tudják miért nem jön a baba, és szeretnéd ezt kizárni.

2011. szept. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!