Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért esett vissza a hőm?...

Miért esett vissza a hőm? Volt egyáltalán peteérésem? Reménykedhetek, hogy felmegy?

Figyelt kérdés

Görbém:

[link]


Mi lehet a baj?

Hormonlabor rendben, annyi bajom van, hogy a Clostitól vannak cisztáim, amire azt mondta a doki, hogy fel fognak szívódni. De ettől még lehet próbálkozni. Mit gondoltok? Már ki vagyok borulva. :-( A ciklusaim általában 30 naposak.


Előző havi görbém:

[link]


2009. ápr. 22. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínű a ciszta megbolygatta a szervezetedet, nekem is így volt amíg nem kaptam gyógyszert és utánna rendeződött és beállt szépen a hőm. Meg fog oldódni!
2009. ápr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor ebben a hónapban ne is reménykedjek, hogy összejött?
2009. ápr. 22. 07:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel! Én is hosszú utat jártam végig amíg idejutottam. Nekünk már 1 éve nem jött össze mire kiderült 8 hónapja hogy mi a probléma. Így most tartunk ott hogy lehet összejön, de ez majd csak jövőhétvégén derül ki.
2009. ápr. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szia.Lehetséges késői Pé ed lesz mint nekem,akinek mindig 13-14 napon volt eddig.

[link]

2009. ápr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló! Legyen igazad!

Szerintetek a ciszta kizárja a teherbeesést?

2009. ápr. 22. 08:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt akinek összejött a cisztái ellenére a babóca?
2009. ápr. 22. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!