Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány napig pozi az ovu...

Kinek hány napig pozi az ovu teszt?

Figyelt kérdés
Ha pl 2napig pozi, akkor a második pozitívtól számított 24-36órán belül történik meg a pé?
2011. szept. 8. 20:51
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, valami jelek? érzel valamit??? Uh-n néztek pé után? vastagabb a méhnyálkahártyád?
2011. szept. 17. 19:11
 12/14 anonim ***** válasza:
Őé után nem mértek vastagságot.Tüsző nézéskor 7mm volt.Ma teszteltem egy brutál halványat,lehet,h csak szellemcsík.
2011. szept. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szorítok Neked!!! Az első terhességemnél nekem is nagyon nagyon halvány volt, de szépen erősödött, csak sajnos nem maradt meg, én szombatra nem várom, de nagyon necces nekünk remélem jókor ért haza a párom, már több mint 1éve volt a vetélésem, jó lenne már ha jönne a babóca!!!
2011. szept. 19. 12:13
 14/14 anonim ***** válasza:
Drukkolok Neked nagyon!Nekem májusban ment el egy babóm:(Majd írok,ha erősödik a csík.Mikor tesztelsz majd?
2011. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!