Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet legkorábban...

Mikor lehet legkorábban tesztelni? Melyik tesztet ajánljátok?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, hogy egy héten múlva már tudjam, hogy sikerült-e.
2009. ápr. 20. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Mikor volt peteérésed? Mikora nem várod? Amúgy peterérés+14 nap a tutti.
2009. ápr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Leghamarabb mensi elmaradtának a napján, tehát pé után 14. napon. A legérzékenyebb és legjobb teszt a clearbule. De jó még a gabriel teszt is! Sok sikert a babához!
2009. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos még csak a múlt hét közepén volt pém. Ezek szerint az egy hetes határból ki fogok futni:(
2009. ápr. 20. 14:41
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: miért ennyire fontos? meglepinek szánnád? nődokitól kérhetsz esetleg vérvizsgálatot, de azt nem tudom milyen idős terhességet mutat ki.
2009. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Meglepinek sem lenne utolsó (nagyon vágyunk már rá), de sajnos most munkahely megtartás szempontjából kellene tudnom mi a helyzet. Ha babás vagyok már nem rúghatnak ki, ha viszont nem, akkor a tervezett létszámleépítés miatt tuti ki fognak.
2009. ápr. 20. 14:51
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok: Hogy mindenki ilyen nagy kakiban van!!! Menj el nődokihoz és kérj tanácsot tőle!!!
2009. ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos, amit biztosnak gondoltunk már az sem az. Gondolom nem vagyok ezzel egyedül. Ráadásul tudják, hogy rajta vagyunk az Ügyön (eddig nem jelentett gondot), így most szerintem az elsők között vagyok felírva:(
2009. ápr. 20. 15:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz aki ultrahangos vizsgálattal már láthat valamit plusz kérj egy vérvizsgálatot is. Menj el szabira amíg nem derűl ki valami. Szabi alatt nem rughatnak ki! Egy hasonló cipőben járó. : )
2009. ápr. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem még sajnos nem látna semmit a doki...ezért mondják hogy minimum 2 hét késé után keressük fel a dokit! és a teszt sem mutatna ki semmit! esetleg vérvételből.... talán már kimutatná a hcg-t!
2009. ápr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!