Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyomorégés, hányinger, cici...

Gyomorégés, hányinger, cici fájás, has szurka utalhat babára?

Figyelt kérdés

nagyon ég a gyomrom,tegnap óta kicsit émelygek.

Vasárnapra nem vártam,és nem is jött meg a menzim.

Mikor teszteljek????

Ezek utalhatnak terhességre??


2009. ápr. 20. 11:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
igen lehetsz terhes a tünetek alapján. Szerintem nyugodtan tesztelhetsz már.Sok sikert!!!
2009. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Szia!Ha nem jött meg tesztelhetsz nyugodtan,legfeljebb halványabb lesz a csik!Ha erősebben akarod látni,pár nap múlva csinálj még egy tesztet!Gratulálok!Ird meg,mi lett az eredmény!
2009. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem utalhatnak!!!Ezek egyértelműen a terhesség jelei!!!Én ugyanígy vagyok de még van két napom nem vártig viszont én holnap reggel tesztelek mert szerdára már kellene az eredmény!Ha ma már nem is,holnap tesztelj reggel mert ha erősek a tünetek akkor azt jelenti,hogy a hormonok termelődnek rendesen tehát a hcg is!!!Pozi tesztet és boldog babavárást!!!
2009. ápr. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

sztem is babó van a dologban:D

tesztelj had örüljek neked :D

2009. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat,és ha később volt pé-em???Akkor ki kell várni a 10 napot pé,után ugye???


De miért ég ennyire a gyomrom???

Egyszer alig birok enni,máskor meg habzsolok.

Utolsó,Neked mik a tüneteid????


Gyomorégés tünetet még nem halottam???

2009. ápr. 20. 11:51
 6/24 A kérdező kommentje:
szerdán fogok tesztelni,attól függ ki e tudok menni tesztért.Mert van 2 gyermekem,de velük semmilyen tünetem nem volt.
2009. ápr. 20. 11:53
 7/24 A kérdező kommentje:
lehet ilyen korán hányingerem?????
2009. ápr. 20. 11:57
 8/24 anonim ***** válasza:
11:46-os vagyok!Nekem is ég kicsit a gyomrom de igazából az erős hányinger(ami most is kínoz)és szédülés mellett már szinte fel sem tűnik!A melleim eddig mindíg pé-től már fájtak és most eddig nem,csak tegnap kezdték és nem csak oldalt hanem a mellbimbómnál is és a hasamba szúr bele néha tompán néha erősen de persze nem egyfolytában!Az,hogy kinek mikor jönnek a tünetek egyénileg változó tehát már lehet most is és az sem törvényszerű,hogy egy nő terhességei egyformák legyenek!Ahogy "öregszünk"mindíg másképp reagál a szervezetünk a behatásokra!
2009. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
akik itt beszélgetünk megirnátok a teszt eredményét????Én is megirom majd.
2009. ápr. 20. 14:40
 10/24 anonim ***** válasza:
Szia!Második válaszoló vagyok,nekem sajnos megjött 9-én,csak reménykedhetek,talán ebben a hónapban.A többi terhességemben különben mindig égett a gyomrom már az elejétől,hányingerem volt,de nem hánytam.Boldog babavárást neked és a többieknek is,akik +at teszteltek!
2009. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!