Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken (nem) kell majd...

Pénteken (nem) kell majd megjönnie, de a mikroszkóp nem mutatott páfrányt ebben a hónapban. Ma reggel megmértem a hőm 37,2 volt. Volt peteérésem?

Figyelt kérdés
Vagy a hő akkor is felmegy, ha nincs peteérés? Beteg nem vagyok!
2008. márc. 9. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy egészségügyis dolgozo ismerösöm azt mondta,hogy fiatal korba nincs olyan valakinek nincs peteérése,legfeljebb nem mindig veszi észre.Én is ebben a cipöben járok,szoval van remény.nekem még mindig alacsony a höm,pedig ez a 19 napom.(28ciklus)szerintem nem befolyásolja a hö.
2008. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy volt, hiszen felment a hőd!

Persze van olyan hogy felmegy a hő mégsincs peteérés, de ez ritka! Szóval minden megtörténhet! Még babás is lehetsz akár!

2008. márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem mutat páfrányosat a mikroszkóp. Tegnap csináltam Lh tesztet, ami pozitív lett, ma reggelre felment a hőm, de a mikroszkópon semmi. Szóval nem tudom mennyire megbízható. A dokim is azt mondta, hogy ő nem tartja semmire, inkább az LH teszt.

Szóval szerintem simán lehetett pé-ed! :o)

Sok sikert!!!!

2008. márc. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!