Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt hallottam, hogy az Elevitt...

Azt hallottam, hogy az Elevittől hamarabb teherbe lehet esni. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Az eggyik ismerősöm azt mondta neki 3 évig nem sikerült,és elment az orvoshoz,és elevitet adott neki,és rögtön babas lett.Az elevitet ugy is szedhetem,hogy az orvos nemtudja?
2008. márc. 8. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az elevit egy vitaminkészítmény. Ha vitaminhiány miatt nem esel teherbe akkor beválik.Azt szokták javasolni hogy a terhesség előtt 1 hó-val szedjék,ezáltal felkészítik a szervezetet a terhességre.De miért nem mersz elmenni dokihoz?
2008. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Hát nem is tudom...Nekem ismeröseim azt mondták,hogy vegyek a patikába E vitamint(vény nélkül kapható pár 100ft)és szedjem azt,mert ez nekik is bevállt vagy az Elevitet.Én mind kettöt szedte most egy hónapja kb.nem szedem az Elevitet és a másik vitamint nyáron szedtem(szerintem nem ért semmit,mível nem estem teherbe).Na de az elevitet kb. 1 hónapja nem szedem és most késik(2-3 nap).Hát majd meglátjuk???Na de én voltam vizsgálaton a hormon szintemet nézzték és a dokim azt mondta minden rendben van!!!Ettöl függetlenül 1,5 éve probálkozunk(eddig sikertelenül)remélem most van valami...

Bár már nem akarok rá gondolni:)!

Szóval lehetséges,hogy van benne valami,mert én ismerösi körömben is "segített" az elevit.Szerintem szedheted(ez is vény nélkül kapható).Bár azért menny el orvoshoz.

Sok sikert nektek!!!

2008. márc. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!