Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve próbálkozunk. Velem és...

1 éve próbálkozunk. Velem és a párommal is minden oké. Én már két orvosnál is voltam, de tényleg semmi bajt nem találnak. Ez miért van?

Figyelt kérdés
peteérésem is van. az orvos azt mondta van mert látta.Csak az a baj hogy sokszor volt cisztám. Igyhát nemminden honapban van peteérésem. nagyon elvagyok keseredven.Multkor 3 hetet késett. Ciszta miatt. Ennyit még sosem késett,még ciszta miatt sem . Én persze teljesen beleéltem magam a terhességbe.És mikor megjött,egy világ omlott össze bennem. Most meg mérosszabb,mert tavasz van és mindenhol kismamákat látni. Igy meg még nehezebb. Ráadásul akkor meg olyan lassan telnek a napok mikor a menzit(nem) várom. kérem az is irjon aki ugyanilyen cipőbe jár mint én.
2008. márc. 8. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

En voltam ebben a cipoben 2 evig,igaz nekem nem cizta miatt nem volt peteeresem,hanem abbahagytam a gyogyszert es volt olyan,h 4 honapig nem jott meg.

Aztan tavaly julius kornyeken mar megjott 32-33-36 napra,de soha nem tudtam mikor fog/amugy elotte nekem 28 napra pontosan jott meg/.En is annyira vagytam mar a babara,nem is vedekeztunk a parommal,de persze semmi.

Aztan novemberben eldontottem,h na jo akkor meg varunk,es utazgatni fogunk,elkezdek ujra edzeni,baratnoimmel ujra eljarok ide oda.Es decemberben mar nem jott meg,de nem gondoltam semmmi ilyesmire,csak a szokasos kesesre,de aztan vmi miatt jan.4-en csinaltam egy tesztet es pozitiv lett.

Tenyleg nagyon sokat szamit,h ne akarjuk gorcsosen,mert akkor nem jon,tudom konnyu ezt mondani En is ezt mondtam,de amikor tenyleg azt mondtam,h na jo nem erdekel,akkor jott a baba.

Kivanok neked mielobbi babaaldast

15 hetes kismama

2008. márc. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem mindkéz sógornőm ilyen helyzetben járt.az egyiknek magas volt a tejtermelést felelős hormonja=fogamzásgátlással.beállították neki,köv hónapban rögtön terhes lett.

a másik sógornőmnek pedig magas volt a vércukra,ő is cisztás és sok a tesztoszteron hormonja.

neked volt vérvételből hormonszint mérésed?próbáld meg,ha még nem volt.na meg ott van a petevezeték átfúvás,arról is sok jót hallottam.

sok sikert!

2008. márc. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!