Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellet volna megjönnie....

Tegnap kellet volna megjönnie. A második babám lenne fél éve próbálozunk lehetnek ezek terhességi jelek?

Figyelt kérdés

Úgy másfél hete voltak mindjárt megjön érzéseim.Tegnap kellett volna megjönnie.Aktívan minde másnap együtt voltunk férjemmel ciklusom 19.napjáig mert utána valahogy mindig hamarabb elaludtam meg nem kívántam a sexet.

Vékony piros hajszálerekkel van tele a mellem és a mellbmbóm vége hol fehér hol piros.

Folyásom nincs még vízszerű sem néha kevés fehér sűrű.

A derekam néha sajog ezért tartok meg fog jönni de más nem utal rá.A hasam nem felvan fújva inkább keményes.

Nem igazán szoktam megfigyelni de mensi előtt nem vizesebb folyásnak kellene jelentkeznie és még mintha a fehérneműn is nyomot hagyna.

Mikor teszteljek?Kislányomat 5 hetesen még egy teszt sem mutatta ki.Ezek a tünetek lehetnek terhesség jelei?


2008. márc. 8. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Tesztelhetsz egyet akár holnap reggel is, hátha mutat valamit. De ha nem, akkor se keseredj el, próbáld meg egy hét múlva is... Sok sikert!
2008. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!