Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek, ha 15 vagyok és...

Mit tegyek, ha 15 vagyok és úgy néz ki, hogy terhes? Semmiképp nem akarok babát! Igazából nem is biztos, hogy terhes vagyok. 1hete voltam egy pasival és igazából nem tudom eldönteni. Mit tegyek? (nem védekeztünk, aktuskor kivete)

Figyelt kérdés
2009. ápr. 18. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

"1hete voltam egy pasival"-hát nem is tudom mit írjak

talán inkább tanulj! nagyon rád fér.És majd "pasizz" akkor ha megjön az eszed,és elég érett leszel

2009. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem félidőben voltál,és időben megszakította az aktust,van esélyed,hogy nem vagy terhes,(bár az előváladék is tartalmazhat spermát) ha még nem telt el 3 nap,próbáld meg az esemény utáni tablettát. Ha ,égis terhes lennél,(gondolom,nem akarod megszülni,főleg ha még tanulsz,akkor minél előbb menj orvoshoz.Sajnos akkor csak az abortusz marad.(Bocs látom már egy hete történt. )Azért reménykedj,hátha mégsem vagy az,de ha elmarad a menszeszed,mindenképp menj orvoshoz.
2009. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
He???? Aktust kivéve védekeztetek?? Még mikor akarsz? Úgy tudom máskor nem kell!:))))) De ha bizonytalan vagy vegyél egy tesztet a gyógyszertárban! Az majd megmutatja:
2009. ápr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem megszakításra gondolt.
2009. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 LN09 ***** válasza:
74%

Én tuti megcsapkodnálak ha terhes vagy!!!

Én 15 évesen voltam együtt a jelenlegi barátommal, de volt annyi eszem, hogy védekeztünk.

Én küzdök, hogy végre összejöjjön egy baba, te meg 15 évesen lehet, hogy babát vársz.

Ez ám az igazságtalanság!!!


Ha nem sajnálnám szegény babát, megérdemelnéd, hogy megszüld!!!

2009. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Az első 18:23-as! Írod, hogy "ha még nem telt el 3 nap, akkor eseményutáni". Azt írta a kérdező, hogy "1 hete voltam 1 pasival" akkor, ha 1 hete volt 1 pasival akkor már eltelt 3 nap. 1 hét az 7 napból áll. Csak, h tudd.
2009. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
18:32-est akartam írni, bocsi :)))))
2009. ápr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
18.32-es vagyok: Valóban nem figyeltem eléggé,ezért írtam a 3 napot,de miután észrevettem,hogy hibáztam,még abban a válaszban javítottam . Légy szíves olvasd végig figyelmesen a válaszom. Segíteni szerettem volna szegény kislánynak,mivel 15 évesen valóban nem lenne túl szerencsés,ha szülne.
2009. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mit tegyel? Menjel el egy nogyogyaszhoz, anyukaddal vagy nagynenivel..stb. akivel tudsz, es majd az orvos megvizsgal, megmondja hogy terhes vagy-e.

Azert is mindenkepp keressel fel egy nogyogyaszt, mert ha elsz nemi eletet, fogamzasgatlo tablettat kellene szedned!!!

Ne feljel, de minel elobb intezkedjel!

2009. ápr. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
hülye kis cigányQrva vagy!
2009. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!