Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Káros a magzatra, hogyha...

Káros a magzatra, hogyha fogantatáskor a férfi ittas?

Figyelt kérdés
Ittas allapotba voltam es teherbe ejtettem a felesegem )felelotlen voltam tudom). Ragaszkodnank a gyerekhez.
2008. márc. 8. 05:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem...azért ha egy gyerek meg akar maradni,akkor meg is fog.

Én amíg nem tudtam,hogy baba van,vagy kétszer is sikerült túlzásba vinni az alkoholt,és a hetedik hétig dohányoztam.Akkor derült ki a baba.Azóta is szépen fejlődik,és mostmár megpróbálom maximálisan segíteni a fejlődését.

2008. márc. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nekem van egy kedves ismerősöm akinek a 18 éves fia sajnos nem 100%-os, a mai napig nem tudja ellatni magat egyedül. Az anyuka állítja, hogy, mert a fogantatásakor nyaralni voltak és sokat ittak mindketten és ezért ilyen a fiúk.

Szerintem ezt talán egy orvostól kéne megkérdezni erről.

2008. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem gondolnám,hogy az akkori italozás annyira ártalmas lenne.Azok a nők akik terhesség alatt végig isznak,sajnos van ilyen!!!Sok orvos szerint terhesség alatt egy pohár bor sem ártalmas.Ettől nem lesz a baba Alkohol syndrómás.

2008. márc. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a harmadik válaszoló vagyok,még azt felejtettem el,hogy rendszeres nemi élet mellett,honnan tudod,hogy pont azon a napon fogant.Emmiatt kár lenne megszakítani a terhességet.Valószínűleg nem engednék meg!Kár lenne végig aggódni!
2008. márc. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!