Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a válaszok a kérdéseimre?

Mik a válaszok a kérdéseimre?

Figyelt kérdés

van 1 történetem és hozzá 1-2 kérdés akinek van türelme az olvassa végig és lécci válaszoljon.


barátnőmmel pettingeltünk és hát összeraktuk a nemi szerveink de nem volt meg az aktus csak egymáshoz dörzsölődtek és utána megujjaztam. a barátnőm szűz nemvagyok benne biztos de azthiszem nem volt előváladék és ha lett is volna akkoris wc-ztem az utolsó maszturbálás óta.


1., igaz h ha wc-ztünk és utána az előváladék bejut a hüvelybe akkor ott már nincsenek életképes spermák mert a vizelet kiírtja őket?


2., mekkora az esély a terhességre?


3., számít valamennyit h szűz és hogy valószínű megvolt még a szűzhártyája?


normális válaszokat lécci

előre is kösz


2011. aug. 27. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A spermák kijutva levegön csak pár percig életképesek. Az elöváladék is tartalmazhat spermiumot és ha az elöváladék a lány nemiszervére kerül, már akkoris terhes lehet, mert peteéréskor olyan anygokat termel a nöi szervezet, ami a spermiumoknak kedvez.

Az esély nagyon nagyon kicsi, de lehetséges.

Nem számít.

Ha már csinálni akarjátok, használjatok óvszert! Te sem akarod, h a barátnöd terhes legyen, ugye? Ne adj esélyt rá!

2011. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha még valóban szűz volt akkor nem lehet terhes.
2011. aug. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!