Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma behuzta a teszt a halvány...

Ma behuzta a teszt a halvány vonalat, szeretnék örülni neki de a párom fél, és nem ugy kezeli a dolgok, ahogy én azt elképzeltem. Mit csináljak, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondanom hogy igazad van.

Nálam is ezt volt. Később megértettem miért. Az előző felesége 7 hónaposan halva szült.

És sajnos nekem is elment a babám. Szóval én már teljesen megértem a párom.

Én igen, nagyon fogok örülni ha babás leszek!!! De egy férfit nem csigázz fel annyira a pozi teszt látványa.

Majd ha már lesz szívhang akkor már ott fog neked a párod mosolyogni!

Remélem nem ijesztettelek meg, nem állt szándékomban. Csak leírtam ahogy nálunk történt!

Egészséges kisbabát kívánok!

2008. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neki még semmi ilyen nem történt az életébe, nekem volt egy abortuszom, mert akkor ezt akarta, most nem tudom mitől fél...megvan mindenünk. elfog múlni benne ez az érzés? mit tegyek?
2008. márc. 7. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy el fog múlni neki. Meglátod a 6-7 hetes uh-nál már jobban lesz. Sőt ha letellik a 12. hét akkor még jobban. Lehet hogy az abortusz neki nem is volt annyira könnyen átvészelhető? Lehet hogy bánja egy picit.

Vagy attól fél hogy az abortusz után a baba esélyei kisebbek. De ez nem igaz. Szorítok nektek!

Ha félt, az csak jó, mert szeret! Szóval várakozz egy picit, és majd felenged.

2008. márc. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazatok lehet, persze neki sem volt könnyű, egyikünknek sem. Most hozatok vele egy új tesztet, majd írok, hogy mi volt, és mire hazaér átgondolja, és remélem más lesz. :)
2008. márc. 7. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyedül csak én írtam :) Várom a híreket!
2008. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem beszéltétek meg ezt előre?

Terveztétek a babát?

Mert ezt mindkét félnek akarnia kell szerintem.

Ha ő nem akart még gyereket,akkor talán úgy érezheti,hogy kész tények elé állítottad,nem volt választási lehetősége.

Megjegyzem,jogosan.

De te ismered a párod,neked kell tudnod hogy áll a családalapítás kérdésével.

Egyébként szerintem is a legtöbb esetben a terhesség előrehaladtával javulnak a dolgok,persze nem mindenkinél.

Gondolom,te már vágytál a babára,és rizikós is lenne őt is elvetetni.Hátha nem lehet többet,mikor szeretnél.

Ha stabil a kapcsolatotok,és végleg veled képzeli el a jövőt,akkor szerintem örömmel fogadja a szerelmetek gyümölcsét is.Lehet,hogy csak időre van szüksége.

Sok szerencsét,és boldogságot a bébitekhez.

2008. márc. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze tudta, hogy szeretnék, ő is akar, addig amíg nem sikerül, aztán megijed. Remélem elmúik, majd jövök ide és ellátok tanácsokkal :) remélem.... köszönk mindent
2008. márc. 7. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem csak beijed a hirtelen rázúduló felelősségtől.De,ha tulajdonképpen mindketten akartátok,nem lehet nagy baj.Sőt,örülj neki,hogy felelősen gondolkozik.

Manapság nagyon sok a felelőtlen nemtörődöm pasi,akik szegény nőket letojják gyerekestől.

Majd ahogy nő a bébi a pocakodban,mikor már neki is kézzelfogható,érzi ő is,szerintem változni fog.

Hát még mikor meglátja.....

Sok boldogságot nektek,az előző hozzászóló.

2008. márc. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!