Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tejes folyásom van. Mit...

Tejes folyásom van. Mit jelent ez, ha 10 napja késik, de 2 teszt is negatív?

Figyelt kérdés
2008. márc. 7. 13:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom hogy terhességnél lehet e ilyen, de nekem is volt tej szerű folyásom és kiderült hogy a prolaktin szintem volt magas amit gyógyszeres kezeléssel jól lehet gyógyítani.
2008. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szerintem Te babás vagy. Bár én is azt gondoltam, mert vasárnap óta késett, ma kezdtem el barnázni, és még görcsölök is. Tehát én most fogadtam meg, hogy nem tesztelek, nem agyalok! Csak szeretjük egymást továbbra is és kész! Hogy állsz a hőddel? Szoktad mérni?
2008. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
szia,ugyan igy vagyok.elmentem ultrahangra,semmi.vérvételre is el küldött a doki,nehogy méhen kivül legyen bébi.az is rendben van.azt mondta,várjak még,hátha megjön.közben próbálkozzunk.nekem tegnap volt 3hete hogy késik.de meg fogadtam,hogy nem fogok tesztelgetni.elég volt az a 6db,a 3hét alatt.
2008. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sajna a hőmet nem régóta mérem. 36,2-36,5 között van ez alatt a 10 nap alatt.
2008. márc. 7. 14:16
 5/13 anonim ***** válasza:
és amúgy milyen a hőd? Vagy ennél sose magasabb? Mert ez elég alacsonynak számít. Lehet ez hülyeség, de én azt gondolom, hogy ez a szökő év kavart be sokunknál a mensiben. Van akinek késik nem is keveset (lsd. nálam) van akinek a peteérése csúszik el pár napot és stb.
2008. márc. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
általában 35,9 - 36,3 a hőm. Az utolsó 4 nap: 36,5, 36,5, 36,5, 36,6. Nem tudom, már én sem értek semmit...
2008. márc. 7. 14:27
 7/13 anonim ***** válasza:
a szökő év hogyan tud bekavarni?az nem csak egy nap eltolódás?
2008. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jaj de nagyon harapós kedvében van valaki
2008. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
még bármi lehet, lehetséges az is, hogy nincs elég hcg a szervezetedben, vagy az is, hogy még ez után fog megjönni
2008. márc. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nem harapós vagyok,ne értsd félre!csak azt hittem,tudsz erről valamit bővebben.nem meg bántani akartalak!
2008. márc. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!